Šafářová se probojovala ve čtyřhře na turnaji v Miami do semifinále! 
Facebook

Šafářová má finále v deblu na dosah! Podaří se jí s americkou parťačkou ovládnout turnaj v Miami?

30. března 2016 20:30 / Tenis
Zbývá vyhrát jediný zápas a Lucie Šafářová po dlouhé době opět okusí, jaké to je, stanout po boku parťačky Bethanie Mattekové-Sandsové před zaplněnými tribunami a pokusit se urvat další trofej do sbírky! Dvojice si totiž ve středečním čtvrtfinále bez větších problémů poradila s českým párem H+H a stojí pouhý krůček před finále na turnaji v Miami!

Šafářová s americkou spoluhráčkou nevstoupily do zápasu s Lucií Hradeckou a Andreou Hlaváčkovou zrovna vydařeně. Netrvalo dlouho a prohrály si své podání. Za nepříznivého stavu 4:2 se však dokázaly vrátit zpět do hry a H+H už nedaly téměř žádnou šanci. První set ovládly za víc než hodinu v poměru 7:5.

Do druhé sady nastoupil česko-americký tým plný energie. Na kurtu jasně kralovaly a pátý nasazený pár přehrály 6:3. Vítězky loňského Australian Open a French Open ve čtyřhře nyní čekají, kdo se jim pokusí zkřížit cestu do finále. Je možné, že Šafářová narazí na svoji parťačku z Fed Cupu. Už za pár hodin si to totiž rozdá Strýcová B./Makarova E. proti Xu Y-F./Zheng S.

Šafářové se tento rok zatím moc nedaří. Ještě se vzpamatovává z bakteriální infekce, která ji zasáhla minulý rok a kvůli léčení si musela dát na několik měsíců pohov s tenisem. Letos se jí podařilo vyhrát pouze tři zápasy. Všechny po boku své kamarádky Mattekové-Sandsové. Snad se jim podaří vyhrát i turnaj v Miami a Šafářovou to nakopne k lepším výsledkům i v dvouhře.  
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Vrcholný politik? To ani náhodou! Takhle se chová

Celebrity

Šok pro Chantal Poullain. Po 17 letech dostala

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není