Šafářová se probojovala ve čtyřhře na turnaji v Miami do semifinále! 
Facebook

Šafářová má finále v deblu na dosah! Podaří se jí s americkou parťačkou ovládnout turnaj v Miami?

30. března 2016 20:30 / Tenis
Zbývá vyhrát jediný zápas a Lucie Šafářová po dlouhé době opět okusí, jaké to je, stanout po boku parťačky Bethanie Mattekové-Sandsové před zaplněnými tribunami a pokusit se urvat další trofej do sbírky! Dvojice si totiž ve středečním čtvrtfinále bez větších problémů poradila s českým párem H+H a stojí pouhý krůček před finále na turnaji v Miami!

Šafářová s americkou spoluhráčkou nevstoupily do zápasu s Lucií Hradeckou a Andreou Hlaváčkovou zrovna vydařeně. Netrvalo dlouho a prohrály si své podání. Za nepříznivého stavu 4:2 se však dokázaly vrátit zpět do hry a H+H už nedaly téměř žádnou šanci. První set ovládly za víc než hodinu v poměru 7:5.

Do druhé sady nastoupil česko-americký tým plný energie. Na kurtu jasně kralovaly a pátý nasazený pár přehrály 6:3. Vítězky loňského Australian Open a French Open ve čtyřhře nyní čekají, kdo se jim pokusí zkřížit cestu do finále. Je možné, že Šafářová narazí na svoji parťačku z Fed Cupu. Už za pár hodin si to totiž rozdá Strýcová B./Makarova E. proti Xu Y-F./Zheng S.

Šafářové se tento rok zatím moc nedaří. Ještě se vzpamatovává z bakteriální infekce, která ji zasáhla minulý rok a kvůli léčení si musela dát na několik měsíců pohov s tenisem. Letos se jí podařilo vyhrát pouze tři zápasy. Všechny po boku své kamarádky Mattekové-Sandsové. Snad se jim podaří vyhrát i turnaj v Miami a Šafářovou to nakopne k lepším výsledkům i v dvouhře.  
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Z nově navrhovaného řešení uprchlické krize tu

Celebrity

Kaiser má zase podmínku! Už podruhé v životě!

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není