Objeví se Federer ještě na kurtu, nebo je oddalování jeho návratu předzvětstí něčeho špatného? 
Facebook

Konec velkého Rogera? Federerův návrat na kurty se protahuje!

29. března 2016 12:02 / Tenis
Mnohými je považovaný za nejúspěšnějšího tenistu historie, který si také vydělal na kurtech nejvíce peněz! Jenomže teď visí nad jeho budoucností Damoklův meč! Uvidíme ještě s raketou v ruce švýcarského elegána Rogera Federera, nebo je to jeho absolutní konec?

Je mu 34 a tenisem zaobstaral sebe i svou rodinu nadosmrti. Myšlenky na odchod by ve svém věku už mohl mít. Naposledy nastoupil na Australian Open v semifinále proti světové jedničce Novaku Djokovičovi, poté se ale vytratil. Důvodem bylo zranění.

Jenomže si ho nezpůsobil při tenise, ale ve chvíli, kdy se staral o své děti. Švýcar má totiž dvoje dvojčata. Luplo mu v koleni a ucítil bolest, která značila, že něco není v pořádku. Následovala artroskopická operace, po které se měl Federer vrátit na kurty právě na probíhajícím turnaji v Miami.

Avšak nikdo se ho nedočkal. Švýcar se nakonec z turnaje odhlásil, protože mu prý bylo zle a stále se to zhoršovalo. Jeho návrat se tak odkládá a fanoušci si ještě počkají, než svého oblíbence uvidí. Stane se to ale doopravdy?

Jsou žaludeční potíže tím pravým důvodem, proč se Federer neukázal? Nebo je v tom něco horšího? Pravda se ukáže v dubnu na antukovém turnaji v Monte Carlu. Buď se na něm Federer objeví, nebo bude znovu chybět! I kdyby ale pověsil raketu na hřebík, bude ještě nějakou dobu tenistou, který má nejvíce úspěchů a na kurtech si nejvíce vydělal! 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Další tvrdá rána bruselským zastáncům migrace je

Celebrity

Další velký muzikálový průšvih: Romeo a Julie

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není