Objeví se Federer ještě na kurtu, nebo je oddalování jeho návratu předzvětstí něčeho špatného? 
Facebook

Konec velkého Rogera? Federerův návrat na kurty se protahuje!

29. března 2016 12:02 / Tenis
Mnohými je považovaný za nejúspěšnějšího tenistu historie, který si také vydělal na kurtech nejvíce peněz! Jenomže teď visí nad jeho budoucností Damoklův meč! Uvidíme ještě s raketou v ruce švýcarského elegána Rogera Federera, nebo je to jeho absolutní konec?

Je mu 34 a tenisem zaobstaral sebe i svou rodinu nadosmrti. Myšlenky na odchod by ve svém věku už mohl mít. Naposledy nastoupil na Australian Open v semifinále proti světové jedničce Novaku Djokovičovi, poté se ale vytratil. Důvodem bylo zranění.

Jenomže si ho nezpůsobil při tenise, ale ve chvíli, kdy se staral o své děti. Švýcar má totiž dvoje dvojčata. Luplo mu v koleni a ucítil bolest, která značila, že něco není v pořádku. Následovala artroskopická operace, po které se měl Federer vrátit na kurty právě na probíhajícím turnaji v Miami.

Avšak nikdo se ho nedočkal. Švýcar se nakonec z turnaje odhlásil, protože mu prý bylo zle a stále se to zhoršovalo. Jeho návrat se tak odkládá a fanoušci si ještě počkají, než svého oblíbence uvidí. Stane se to ale doopravdy?

Jsou žaludeční potíže tím pravým důvodem, proč se Federer neukázal? Nebo je v tom něco horšího? Pravda se ukáže v dubnu na antukovém turnaji v Monte Carlu. Buď se na něm Federer objeví, nebo bude znovu chybět! I kdyby ale pověsil raketu na hřebík, bude ještě nějakou dobu tenistou, který má nejvíce úspěchů a na kurtech si nejvíce vydělal! 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Ničivá apokalypsa! To není snad není možné?

Celebrity

Nejštíhlejší česká zpěvačka je maminkou!

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není