Všechno dobré rychle zapomenuto, nyní už pro tebe není místo! Takový postoj zaujali fanoušci anglického fotbalového nároďáku ke svému nejlepšímu střelci Rooneymu (na snímku). 
Facebook

Šílení fanoušci útočí na svého kapitána! Nechtějí ho na šampionátu!

28. března 2016 12:51 / Fotbal
Za dobrotu na žebrotu! To se potvrdilo kapitánovi anglické fotbalové reprezentace Waynovi Rooneymu! I když je nejlepším střelcem v historii národního týmu, fanoušci na to rychle zapomněli a bezdůvodně ho odepisují! Přejí si, aby kvůli zranění nemohl nastoupit na evropský šampionát a aby ukončil kariéru!

Rooney se nemohl kvůli zranění zúčastnit zápasu Anglie s Německem, který Ostrované i přes nepříznivý stav 0:2 nakonec vyhráli 3:2. A právě to fanoušky přesvědčilo, že se reprezentace obejde i bez zraněného kapitána!

Když Rooney poblahopřál spoluhráčům na Twitteru k výhře, příznivci mu to dali pěkně sežrat! Namísto souhlasných slov nebo vyjádření lítosti, že nehrál, se dočkal opaku! „V sestavě na EURO už pro tebe není místo,“ napsala mu hrstka fanoušků. Další poslal Rooneymu vzkaz, ať už se nevrací.

Jenomže to nebylo z jejich strany vše a přilévali olej do ohně dál. Jedna z fanynek napsala, že jak anglický nároďák, tak Rooneyho klub Manchester United by si měly naplánovat tým bez něj. A další z odvážlivců napsal, že si přeje, aby byl kapitán v době šampionátu zraněný a nemohl jet.

Nechá si trenér reprezentace Roy Hodgson kecat od nepřejícných fanoušků do sestavy a nechá největší hvězdu doma? Třeba by se mu povedlo to, co se podařilo před několika lety Španělům, kteří nechali doma kanonýra Raula, ale i bez něj se stali mistry světa! 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Nad touto záhadou vědci jen bezmocně krčí rameny.

Celebrity

Smutné tajemství Stanislava Hložka! Manželská

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není