Robin Hasse byl ze zatčení svého trenéra v šoku. Nyní si za něj bude muset najít náhradu.  
Twitter

Šokující zatčení! Trenér tenisty Hasse skončil s pouty na rukou kvůli vraždě milionáře!

25. března 2016 17:30 / Tenis
V nepříjemné situaci se nyní ocitl nizozemský tenista Robin Hasse, který nečekaně přišel o trenéra Marka de Jonga! Jeho kouče totiž zatkla policie kvůli podezření z vraždy milionáře a sponzora Koena Everinka!

Vyšetřovatelé nechtěli nic ponechat náhodě a trenéra zatkli neprodleně poté, co vystoupil na amsterdamském letišti Schiphol z letadla. Dostal pouta a okamžitě putoval do policejního auta a následně na výslech. Podle kriminalistů se měl podílet na vraždě milionáře Koena Everinka. V jeho domě totiž 3. března sledoval kouč společně s dalšími přáteli fotbalový zápas Feyenoordu s Alkmaarem. O den později byl Everink nalezen ubodaný.

Policisté čekali, až se trenér vrátí ze Spojených států, kde byl se svým svěřencem Haasem na turnaji v Indian Wells. Tenisté po tomto turnaji obvykle zamíří do Maimi, kde se koná další podnik. Haase však kvůli zranění kolena musel změnit plány a společně se s koučem vydali do Nizozemska. Právě tam spadla klec.

I když Hasse cestoval ve stejném letadle jako De Jonga, o zatčení se dozvěděl až opožděně. „Letěl jsem totiž v business třídě, takže jsem vystoupil dřív než on. Jsem naprosto v šoku. Víc k tomu nemůžu říct,“ uvedl osmadvacetiletý tenista k zatčení muže, který ho trénuje víc než dva roky.  
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Neuvěřitelná Sobotkova drzost! Vlastní blbostí se

Celebrity

Strašné! Tohle může Holubovou přivést do hrobu!

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není