Robin Hasse byl ze zatčení svého trenéra v šoku. Nyní si za něj bude muset najít náhradu.  
Twitter

Šokující zatčení! Trenér tenisty Hasse skončil s pouty na rukou kvůli vraždě milionáře!

25. března 2016 17:30 / Tenis
V nepříjemné situaci se nyní ocitl nizozemský tenista Robin Hasse, který nečekaně přišel o trenéra Marka de Jonga! Jeho kouče totiž zatkla policie kvůli podezření z vraždy milionáře a sponzora Koena Everinka!

Vyšetřovatelé nechtěli nic ponechat náhodě a trenéra zatkli neprodleně poté, co vystoupil na amsterdamském letišti Schiphol z letadla. Dostal pouta a okamžitě putoval do policejního auta a následně na výslech. Podle kriminalistů se měl podílet na vraždě milionáře Koena Everinka. V jeho domě totiž 3. března sledoval kouč společně s dalšími přáteli fotbalový zápas Feyenoordu s Alkmaarem. O den později byl Everink nalezen ubodaný.

Policisté čekali, až se trenér vrátí ze Spojených států, kde byl se svým svěřencem Haasem na turnaji v Indian Wells. Tenisté po tomto turnaji obvykle zamíří do Maimi, kde se koná další podnik. Haase však kvůli zranění kolena musel změnit plány a společně se s koučem vydali do Nizozemska. Právě tam spadla klec.

I když Hasse cestoval ve stejném letadle jako De Jonga, o zatčení se dozvěděl až opožděně. „Letěl jsem totiž v business třídě, takže jsem vystoupil dřív než on. Jsem naprosto v šoku. Víc k tomu nemůžu říct,“ uvedl osmadvacetiletý tenista k zatčení muže, který ho trénuje víc než dva roky.  
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Další tvrdá rána bruselským zastáncům migrace je

Celebrity

Další velký muzikálový průšvih: Romeo a Julie

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není