Soukalová se může chlubit nejen svými úspěchy, ale také dlouhými vlasy, krásnou tváří a ozařujícím úsměvem! Kdo by ji nechtěl? 
Facebook

Soukalová shání ženicha! Snad si mě někdo vezme, říká nejlepší biatlonistka

24. března 2016 14:34 / Ostatní sporty
Nejlepší biatlonistka na světě, krásná Gabriela Soukalová, hledá ženicha! V rozhovoru se totiž prokecla, že doufá, že si ji jednou někdo vezme! Naznačuje tím svému příteli, badmintonistovi Petru Koukalovi, aby si pospíšil? Pokud šanci promarní, na Soukalovou stojí frontu davy mužů!

Je nejen úspěšná, ale také nadaná, vtipná a navíc dobře vypadá i vydělává! Kdo by takovou ženu nechtěl? Soukalová vždy i na biatlonovém startovním poli patří k ozdobám, která když vystoupá na stupně vítězů, oněmí úžasem nejen biatlonoví fanoušci, ale převážná většina mužského publika.

Soukalová se totiž může chlubit nejen dlouhými vlasy, hezkým obličejem a okouzlujícím zářivým úsměvem, ale také vypracovaným tělem a charismatem, které osloví snad každého! Není divu, že jejímu příteli Koukalovi musí nejeden muž závidět!

Kolik nápadníků by si Soukalovou rádo vzalo? Možná budou mít příležitost! Soukalová totiž na dotaz, kdy plánuje svatbu, neřekla nic konkrétního. „Doufám, že si mě v budoucnu někdo vezme. Ale kdy? Uvidíme,“ uvedla Soukalová. Je tak jasné, že si Koukal musí pospíšit, aby potom nekoukal, jaká rvačka se o Soukalovou strhne! 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Tak to bude opravdu zajímavý souboj. Zvítězí

Celebrity

Neuvěřitelné! Lucie Bílá udělala zázrak!

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není