Dá se Špotáková dohromady do srpnové letní olympiády? Má na ní obhajovat zlato z Londýna! 
Facebook

To je Pech! Špotáková si před letošní olympiádou zlomila nohu

23. března 2016 11:53 / Ostatní sporty
Oštěpařce Barboře Špotákové se cesta zpátky na atletický vrchol komplikuje! Při tenisu si zlomila nohu a zkomplikovala si přípravu na letní olympiádu v Riu. Sama sportovkyně však věří, že se do srpna stihne připravit. Zlomila si jen zánártní kůstku!

Olympijská vítězka a mistryně světa nebyla několik měsíců vidět kvůli tomu, že byla na mateřské dovolené se synem. Po návratu se ale nedala znovu dohromady se světovým rekordmanem v hodu oštěpem Janem Železným, který ji dříve trénoval.

Bez Železného se jí loni nepodařilo uspět na mistrovství světa, a tak vrhala veškeré naděje k letošní olympiádě, na které bude obhajovat zlato z Londýna před čtyřmi lety. Jenomže ani na té ji nečeká snadná práce, o to víc po nynějším zranění. Způsobila si ho při tenise. Snažila se smečovat na síti a zlomila si zánártní kůstku na pravé noze. I přesto ale hodlá dál trénovat.

Sama Špotáková si žádné drama nepřipouští. „Je to určitě komplikace, ale ne tragédie. Možná odložím začátek sezóny, ale ona olympiádu budu připravená,“ zdůraznila Špotáková. Pomůže jí zlomená kůstka za malíčkem stejně, jako pomohl českým hokejistům k titulu zlomený malíček Jaromíra Jágra? 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Jste národ naprostých pitomců neschopných

Celebrity

Takhle jste Dášu Havlovou dlouho neviděli!

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není