Někdo může hřešit a projde mu to, někdo ne. Limberský (na snímku) má to štěstí, že může i za bouračku v opilosti za Plzeň hrát. 
Facebook

Limberskému projde všechno! Ostatní nesmí nic!

22. března 2016 19:38 / Fotbal
Tomu se říká spravedlnost! Fotbalista David Limberský se teď někde tiše doma v koutku směje, jak lehce vyvázl z bouračky, kterou způsobil v opilosti. Fotbalová Plzeň ho sice potrestala odebráním kapitánské pásky a milionovou pokutou, zvesela si ale hraje dál a vydělává miliony. Úplně jinak zatočila Plzeň s mladým hráčem, který si zakouřil trávu. Na hodinu ho vyhodila!

Fotbalová Plzeň není zrovna vzorem toho, jak by se mělo trestat! Nemá totiž stejný metr! Limberský se loni projížděl se svým autem v opilosti, a nakonec to narval do zdi. Potom chtěl utéct policistům, a když ho chytili, vyhrožoval jim.

Potom na oko hrál, jak ho vše mrzí, ale když dal v zápase gól, začal na jeho oslavu točit imaginárním volantem. To teda byla síla! Přesto je stále členem týmu Plzně a hraje si dál, aniž by mu někdo něco připomínal!

Takové štěstí jako Limberský ale neměl mladý hráč, který nejspíš není pro Plzeň tak důležitý jako bývalý kapitán. Mladíka z juniorského týmu přistihli, jak kouří marihuanu. Verdikt? Bez velkého rozmýšlení ho vyhodili a třeba mu tak pokazili život!

Jaktože někdo, kdo usedl za volant v opilosti a mohl při nehodě někoho zabít, vyvázne s úsměvem, ale někdo si za újmu na vlastním zdraví zaslouží vyhazov? To asi nikdo z Plzně nevysvětlí! 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Potrefená husa kejhá vždycky jako první! My že

Celebrity

Českého moderátora a herce vykradli, sledoval to

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není