Plíšková získala cenný skalp Ivanovičové. Nadělila jí dokonce kanára! 
Facebook

Rozjetá Plíšková deklasovala bývalou světovou jedničku! Komu vypráskala kožich?

15. března 2016 01:45 / Tenis
Bravo! Teniska Karolína Plíšková válí! Na turnaji v Indian Wells se nemazlila s bývalou světovou jedničkou Anou Ivanovičovou a nadělila jí kanára. Z turnaje ji vyřadila 6:2 a 6:2.

Srbka nebyla žádnou lehkou soupeřkou, ale hrdinka českého fedcupového týmu se jí vůbec nezalekla. Ba naopak. Nastoupila do hry bez jakéhokoliv respektu a právě to začalo nést brzy ovoce.

Ivanovičová držela krok pouze několik prvních gemů. Ačkoliv Plíšková vedla 2:0, Srbka srovnala na 2:2. To bylo ale z její strany vše. V páté sadě si prohrála podání, když namísto odvrácení brejku udělala dvojchybu.

Od té doby byla na dvorci pouze jedna žena, a to Plíšková. Soupeřce nedovolila uhrát už ani gem a vypráskala jí kožich, jako to dlouho nikdo neudělal. Deseti vítěznými gemy vyprovodila bývalou světovou jedničku z kurtu ani ne za hodinu.

Plíšková postoupila do osmifinále, kde se potká s Johannou Kontaovou. Bude moct pomstít krajanku Denisu Allertovou, kterou Kontaová vyřadila ve třetím kole. Allertová se přitom v zápase předtím postarala o senzaci, když porazila světovou dvojku Angelique Kerberovou. 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Tak to bude opravdu zajímavý souboj. Zvítězí

Celebrity

Neuvěřitelné! Lucie Bílá udělala zázrak!

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není