Plíšková získala cenný skalp Ivanovičové. Nadělila jí dokonce kanára! 
Facebook

Rozjetá Plíšková deklasovala bývalou světovou jedničku! Komu vypráskala kožich?

15. března 2016 01:45 / Tenis
Bravo! Teniska Karolína Plíšková válí! Na turnaji v Indian Wells se nemazlila s bývalou světovou jedničkou Anou Ivanovičovou a nadělila jí kanára. Z turnaje ji vyřadila 6:2 a 6:2.

Srbka nebyla žádnou lehkou soupeřkou, ale hrdinka českého fedcupového týmu se jí vůbec nezalekla. Ba naopak. Nastoupila do hry bez jakéhokoliv respektu a právě to začalo nést brzy ovoce.

Ivanovičová držela krok pouze několik prvních gemů. Ačkoliv Plíšková vedla 2:0, Srbka srovnala na 2:2. To bylo ale z její strany vše. V páté sadě si prohrála podání, když namísto odvrácení brejku udělala dvojchybu.

Od té doby byla na dvorci pouze jedna žena, a to Plíšková. Soupeřce nedovolila uhrát už ani gem a vypráskala jí kožich, jako to dlouho nikdo neudělal. Deseti vítěznými gemy vyprovodila bývalou světovou jedničku z kurtu ani ne za hodinu.

Plíšková postoupila do osmifinále, kde se potká s Johannou Kontaovou. Bude moct pomstít krajanku Denisu Allertovou, kterou Kontaová vyřadila ve třetím kole. Allertová se přitom v zápase předtím postarala o senzaci, když porazila světovou dvojku Angelique Kerberovou. 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Neuvěřitelný hnus! Rituály a tábory na sex pro

Celebrity

Dávný kolega Morávkové Baselides prý krade a

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není