Hráči Ottawy už Jágrovi vyrazili čtyři zuby před Vánoci. I tehdy si z toho Jágr dělal legraci stejně jako nyní, kdy přišel o jeden zub! 
Facebook

Jágr zazářil dvěma góly! Zase ho to stálo zuby

11. března 2016 11:44 / Hokej
Hokejista Jaromír Jágr je bezzubý. Ne však svojí výkonností v dresu Floridy, nýbrž doopravdy! Ottawě vstřelil dva góly a ta ho za to potrestala vyraženým zubem. Za poslední dvě utkání s Ottawou je to dohromady už pět zubů pryč! Jágr je však šťastný, protože se podařilo zastavit sérii porážek Panthers!

Florida třikrát po sobě prohrála, ale Jágr zavelel k obratu. Co na tom, že má 44 let a je jedním z nejstarších hráčů v historii NHL. Skóre otevřel ve 14. minutě, když unikl spolu s Jonathanem Huberdeauem. Mladík mířil po kraji na branku, a přestože byl Jágr pozadu, zrychlil, nastavil hokejku a parťák z formace mu na ni přihrál přesný pas, který Jágr uklidil přesně do horního rohu.

Druhý gól zaznamenal v okamžiku, kdy už Florida vedla 4:2, nicméně i tento gól byl důležitý. Tentokrát se ze střední vzdálenosti ocitl přímo před brankou, a přestože mu clonil obránce, poslal puk do sítě tak, aby ho neviděl ani samotný brankář!

Jágr se tak výrazně podepsal pod výhrou Floridy 6:2, která potřebuje bodovat jako sůl, aby si udržela postupové pozice do bojů o Stanley Cup. Floridě se totiž přestalo dařit a po několika prohrách se na ni dotahovaly další týmy. Proto Jágr považuje výhru za velmi důležitou.

Vůbec ho netrápí, že zase přišel o jeden zub. Naopak si z toho dělá legraci. „Sice jsem dal dva góly, ale ztratil jsem další zub. Dva zápasy proti Ottawě a pět zubů. Musím se podívat, kdy proti nim zase hrajeme. Příště už si vezmu košík, co mají vlčáci, aby nikoho nepokousali,“ vtipkoval Jágr.

Při posledním zápase se Senators před Vánoci mu totiž jeden ze soupeřů hokejkou vyrazil čtyři přední zuby a způsobil mu krvavé zranění. Ani tehdy si z toho český veterán nedělal vědu a řekl, že to má i výhody, protože nebude moct o Vánocích jíst a aspoň nepřibere! 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Tak to bude opravdu zajímavý souboj. Zvítězí

Celebrity

Neuvěřitelné! Lucie Bílá udělala zázrak!

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není