Šafářová se na tenis těší. Byla bez něj mnoho týdnů. Vydaří se jí návrat ve čtyřhře? 
Facebook

Šafářová znovu v akci! Kde bude vidět?

09. března 2016 17:32 / Tenis
Česká tenistka Lucie Šafářová jde znovu na to! Po dlouhé zdravotní odmlce se chystá na kurt ve čtyřhře v Indian Wells v Kalifornii. S Ruskou Ekaterinou Makarovovou si to rozdají se slovinskou dvojicí Katarina Srebotniková a Andreja Klepačová.

Šafářová chyběla tak dlouho, že už je na tenis celá natěšená. „Krásné ráno tady v Kalifornii. Dnes začínám čtyřhrou s Ekaterinou Makarovou proti Srebotnikové a Klepačové,“ uvedla Šafářová. K tomu přiložila fotku, na které se usmívá a v jejích očích se značí tenisový hlad.

Jak se jí bude dařit? Šafářová měla loni ve čtyřhře velké úspěchy. Na Australian Open se poprvé sešla s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou, se kterou vyhrála titul. Situaci zopakovaly i na French Open a najednou Češka byla ve čtyřhře dvojnásobnou grandslamovou vítězkou.

Dařilo se jí i v singlu, ale její formu zbrzdily zdravotní problémy. Když byla na pátém místě světového žebříčku, objevila se u ní bakteriální infekce a musela jít na hospitalizaci do nemocnice. Přestože se Šafářová vrátila na Turnaji mistryň, stále nebyla v pořádku.

Proto se rozhodla znovu odpočívat. Nenastoupila ani ve finále Fed Cupu České republiky proti Rusku, které sledovala jen z pozice diváka. Na kurtu se sice objevila už na začátku letošní sezóny, ale to se teprve hledala. Vyjde jí to nyní znovu? 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

1+1= no to snad nemyslíte vážně!? Dělat z lidí

Celebrity

Proboha! Co je tohle za stařečka! Slavný český

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není