Soukalová si umí udělat srandu sama ze sebe! Tvrdí, že v závodu terčíky sice nevybílila, ale v oblíbené pochoutce už ano! 
Facebook

Biatlonistka Soukalová bere dosavadní nezdar na MS s úsměvem! Fanoušky pobavila vtipnou fotkou na profilu!

07. března 2016 19:51 / Ostatní sporty
I když se zatím vedoucí ženě Světového poháru na mistrovství světa v Norsku nedaří, těžkou hlavu si z toho určitě nedělá! Biatlonistka Gabriela Soukalová bere svůj dosavadní neúspěch s humorem a na sociální síť přidala fotku, kde si dělá legraci sama ze sebe!

Soukalové se nevyvedl nedělní závod, kde ve sprintu musela dobíjet hned pětkrát a cílovou rovinku projela až jako jedenáctá. Po nejhorší střelbě a výsledku v letošní sezoně byla česká hvězda zklamaná. Do nového týdne se však probudila s dobrou náladou. „Tyhle terče se mi podařilo vybílit podstatně lépe než ty včerejší!" napsala na svůj facebookový profil a přidala fotografii téměř vyjedeného oblíbeného karamelového dezertu plněného nugátem a čokoládou.

Její fanoušci byli z vtipné fotky unešení a hned jí začali vyjadřovat podporu. „Gabčo, každý den není posvícení, holt to jednou nevyšlo. Všichni ti moc fandíme a přejeme Ti, aby to v dalších závodech bylo už jen lepší. Myslím, že té smůly na MS bylo už dost. Jsi fantastická biatlonistka a ty to prostě urveš! Hodně štěstí do dalších závodů,“ uvedl jeden z příznivců.

Soukalová bude o medaili opět usilovat ve středečním vytrvalostním závodu žen na patnáct kilometrů. V něm bude střelba klíčová, protože za každý minutý terčík následuje minutová časová penalizace. V této sezoně se Soukalové ve velké většině případů daří terče zasáhnout na první pokus. Snad to předvede i ve středu! 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Tak to bude opravdu zajímavý souboj. Zvítězí

Celebrity

Neuvěřitelné! Lucie Bílá udělala zázrak!

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není