Van Gaal nafilmoval pád při zápase Manchesteru s Arsenalem (nahoře vlevo). Jenomže vtipálci ho ve stejné poloze vyobrazili s prostitutkou i před medvědem. Jak trefné! 
Twitter

Fotbalový kouč lehl před prostitutkou i medvědem! Z Van Gaala si utahují na internetu

02. března 2016 10:26 / Fotbal
Internetem kolují fotky trenéra fotbalistů Manchesteru United Louise Van Gaala, jak leží na posteli před prostitutkou nebo jak se plazí po zemi před rozzuřeným medvědem! Jenomže nizozemský kouč nechodí ani na zálety, ani na lov. Pouze se stal terčem srandiček fanoušků fotbalu, kteří vyobrazili po svém Van Gaalův filmový pád při zápase Manchesteru s Arsenalem.

Van Gaal se totiž naštval v závěru utkání, protože se mu nezdály pády soupeřů z Arsenalu. Šel proto za asistentem rozhodčího, kterému chtěl názorně ukázat, že zástupci londýnského klubu padají na zem jako listí ze stromů. Sám se proto sesunul k zemi přímo ukázkovým kaskadérským pádem.

Van Gaalovo umění hned ocenili všichni, kterým se dostala jeho fotka do rukou. Dali k němu totiž jiné pozadí a vznikly vskutku pestré obrázky. Na jednom leží Van Gaal na posteli a přímo před ním u tyče tancuje tmavovlasá spoře oděná kráska s kozačkami na jehlách. Trenérův udivený pohled na sličnou ženu je přitom naprosto přesný!

Jenomže to není vše. Na dalším snímku je vyděšený kouč na lopatkách přímo před krvelačným medvědem. A přestože medvěd není prostitutka, opět se Van Gaalův výraz před děsivé zvíře naprosto hodí!

Není tak divu, že se fanoušci fotbalu nad Nizozemcovým gestem baví. Není to přitom poprvé, kdy se trenér Manchesteru k něčemu podobnému uchýlil. Před dvaceti lety ještě jako trenér Ajaxu Amsterdam ukazoval rozhodčímu ve finále Ligy mistrů, že protihráč vykopl nohu až k hlavě jeho svěřence. Za jeho tehdejší kop nohou s výskokem by se přitom nemusel stydět ani Jean Claude Van-Damme v akčním filmu! 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

1+1= no to snad nemyslíte vážně!? Dělat z lidí

Celebrity

Proboha! Co je tohle za stařečka! Slavný český

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není