Salák se nejspíš bude loučit s KHL! Nedokáže totiž vydýchat, že musel po zápase čekat na letišti šest hodin na odlet.  
Facebook

Namyšlený brankář Salák chce skončit v KHL! Na letišti totiž musel čekat šest hodin na odlet!

01. března 2016 09:00 / Hokej
Šestihodinové čekání na odlet letadla vytočilo hokejového brankáře Alexandra Saláka k nepříčetnosti! Reprezentační gólman musel se svým týmem Novosibirskem čekat po zápase ve Vladivostoku dlouhé hodiny v letadle, než se odstraní technické problémy a stroj bude moct vzlétnout. Tato situace však Saláka rozčílila natolik, že se rozhodl po sezoně skončit v KHL!

Devětadvacetiletý Salák neměl dobrou náladu hned po příjezdu na letiště. Jeho tým totiž ve čtvrtém zápase osmifinálové série play off Kontinentální ligy prohrál na ledě Vladivostoku. Příhoda s letadlem jeho vztek ještě vystupňovala a celý incident považuje za obrovský skandál. „Nemám pocit, že bych chtěl dál hrát v KHL,“ napsal po přistání letadla na Instagram.

Ani generální manažer klubu Kirill Fastovskij nebyl z příhody s letadlem nadšený. „Hráči měli po utkání a potřebovali odpočívat. Navíc snědli vše, co jsme měli připravené. Každá minuta je v takové chvíli důležitá, ale my jsme místo toho seděli šest hodin ve vymrzlém letadle," řekl Fastovskij.

Když koncem loňského roku zůstal kvůli sedmihodinovému zpoždění trčet na letišti tým plavkyň, stal se z toho hit internetu. Dívky totiž při čekání natočily velmi zábavné video s eskalátorem, které pobavilo miliony lidí na celém světě. Právě z nich by si měl Salák vzít příklad. Ocitl se totiž v jejich kůži, ale zpoždění s humorem tedy rozhodně nebral.  
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Z nově navrhovaného řešení uprchlické krize tu

Celebrity

Kaiser má zase podmínku! Už podruhé v životě!

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není