Ronaldo (vlevo) má nyní pletky s bulharskou modelkou Lozanovovou (uprostřed a vlevo), která muže loví na bujné poprsí. 
Facebook

Ronaldo ulovil modelku z Bulharska! Kolikátky má prsa? Tipněte!

29. února 2016 12:15 / Fotbal
Jeden z nejlepších fotbalistů světa Cristiano Ronaldo to střídá jako ponožky. Od té doby, co se na přelomu předloňského a loňského roku rozešel s ruskou modelkou Irinou Shayk, skončilo v jeho posteli tolik žen, že by to málokdo spočítal. Posledním úlovkem je bulharská modelka Nikoleta Lozanovová, která muže láká na svůj bujný dekolt!

O spojení fotbalisty a modelky přinesla informaci bulharská média, která tvrdí, že Lozanovová létá každý týden do Madridu právě za Ronaldem. Lozanovová přitom není žádná neznámá tvář. Nejenže je modelka, ale už v minulosti byla čtyři roky vdaná za bulharského útočníka Valerije Božinova.

Spekuluje se také o tom, že stála za rozchodem hvězdné tenistky Marie Šarapovové s bulharským tenistou Grigorem Dimitrovem. Nyní však skončila v náručí Ronalda. Není divu, Lozanovová má tak bujné poprsí, že se nelze mužům divit, že je uhrane!

Jak to tak vypadá, Ronaldo nezahálí. Sotva se na přelomu loňského roku rozešel s ruskou modelkou Shayk, ihned si nabrnkl španělskou reportérku Lucii Villalonovou, poté se zapletl s dalšími kráskami, mezi které patřila například dánská modelka Maja Darving, ale mluvilo se i o jeho možném vztahu s dcerou jeho agenta nebo o jeho homosexuální orientaci a blízkém poutu s marockým boxerem Badrem Harim.

Jenomže Ronaldo ukazuje, že nemá žádnou nouzi o ženy. A i když na hřišti bude dávat góly či nikoliv, v posteli bude skórovat vždycky. Jak dlouho mu to vydrží s Bulharkou? 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Navzdory Merkelové! Jako první politik v Evropě

Celebrity

Gregorová se možná vůbec vdávat nebude! Prý

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není