Ronaldo (vlevo) má nyní pletky s bulharskou modelkou Lozanovovou (uprostřed a vlevo), která muže loví na bujné poprsí. 
Facebook

Ronaldo ulovil modelku z Bulharska! Kolikátky má prsa? Tipněte!

29. února 2016 12:15 / Fotbal
Jeden z nejlepších fotbalistů světa Cristiano Ronaldo to střídá jako ponožky. Od té doby, co se na přelomu předloňského a loňského roku rozešel s ruskou modelkou Irinou Shayk, skončilo v jeho posteli tolik žen, že by to málokdo spočítal. Posledním úlovkem je bulharská modelka Nikoleta Lozanovová, která muže láká na svůj bujný dekolt!

O spojení fotbalisty a modelky přinesla informaci bulharská média, která tvrdí, že Lozanovová létá každý týden do Madridu právě za Ronaldem. Lozanovová přitom není žádná neznámá tvář. Nejenže je modelka, ale už v minulosti byla čtyři roky vdaná za bulharského útočníka Valerije Božinova.

Spekuluje se také o tom, že stála za rozchodem hvězdné tenistky Marie Šarapovové s bulharským tenistou Grigorem Dimitrovem. Nyní však skončila v náručí Ronalda. Není divu, Lozanovová má tak bujné poprsí, že se nelze mužům divit, že je uhrane!

Jak to tak vypadá, Ronaldo nezahálí. Sotva se na přelomu loňského roku rozešel s ruskou modelkou Shayk, ihned si nabrnkl španělskou reportérku Lucii Villalonovou, poté se zapletl s dalšími kráskami, mezi které patřila například dánská modelka Maja Darving, ale mluvilo se i o jeho možném vztahu s dcerou jeho agenta nebo o jeho homosexuální orientaci a blízkém poutu s marockým boxerem Badrem Harim.

Jenomže Ronaldo ukazuje, že nemá žádnou nouzi o ženy. A i když na hřišti bude dávat góly či nikoliv, v posteli bude skórovat vždycky. Jak dlouho mu to vydrží s Bulharkou? 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Tomu tleskáme! Rozjela se ostrá kampaň proti

Celebrity

Odhalení první ženy Harapese! Ale Zagorka to

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není