Lyžařka Vonnová (vlevo i vpravo) se vysekala v závodu stejně jako Ondřej Bank (uprostřed). Bude to znamenat její konec? 
Facebook

Lyžařka Vonnová se vysekala stejně jako Bank! Skončila v nemocnici

28. února 2016 03:17 / Ostatní sporty
V lyžování si člověk užívá sněhu a rychlé jízdy, ale může jít taky o život! U závodníků to platí dvojnásob! Své by o tom mohl vyprávět český lyžař Ondřej Bank a nově také americká lyžařka Lindsey Vonnová. Upadla v závodu Světového poháru a putovala do nemocnice!

Americká hvězda, kterou kromě jejích fantastických výkonů v minulosti proslavil i vztah s golfistou Tigerem Woodsem, doplatila na špatné podmínky v závodu. Kvůli nepřízni počasí se odkládal start o několik hodin, poté se musela zkracovat trať.

Ani to ale nezabránilo karambolu Vonnové. K cíli se řítila v nejrychlejším čase, ale vymlela se a upadla. Poté zůstala ležet a museli ji odvážet z trati. Vypadalo to, že si přivodila problémy s kolenem, které ji trápí už delší dobu. Prodělala několik operací.

Jak dlouho bude Vonnová ze hry? Měsíce trval návrat českému lyžaři Ondřeji Bankovi, který spadl na začátku loňského roku těsně před cílem v závodu světového šampionátu v Beaver Creeku. Nakonec vyvázl jen s otřesem mozku a několika šrámy, přesto byl pěkně domlácený. Letos se navíc rozhodl skončit. Bude pád znamenat i konec Vonnové? 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Neuvěřitelné! Budete koukat, jak tragicky může

Celebrity

Česká zpěvačka onemocněla stejnou rakovinou, jako

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není