Dřív měl chlapec dres vyrobený z igelitové tašky (vlevo). Potom mu ale poslal dres s podpisem sám Messi (uprostřed) a chlapec je za to nesmírně rád (vpravo). 
Facebook

Nejlepší fotbalista světa prokázal dobré srdce! Čím dojal malého chlapce?

25. února 2016 18:04 / Fotbal
Umí rozvášnit celé davy na stadionech i u televizních obrazovek! Fanoušci Barcelony a Argentiny ho považují za svůj největší klenot. Lionel Messi dokázal za život vyhrát pětkrát Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu světa, ale i nadále zůstává mužem se srdcem na pravém místě. Poslal totiž svůj podepsaný dres chlapci, který Messimu fandí a v minulosti si jeho dres vyrobil z igelitové tašky!

Malý Murtaza Ahmadi Messiho zbožňuje. Chtěl jeho dres, ale protože na něj jeho rodina neměla peníze, nemohl si ho koupit. Rodina tak vyřešila vše jinak pomocí modrobílé tašky, která je podobná argentinskému dresu. Na něj siMurtaza fixou načmrkal Messiho číslo a jméno. A právě tato fotografie obletěla celý svět.

Dostala se i k Messimu, který neváhal a rozhodl se malého chlapce potěšit. Díky organizaci Unicef se podařilo malého fanouška najít a mohl dostat dres, který mu sám Messi poslal. Byl na něm jeho vlastnoruční podpis. „Miluju Messiho. Na mém dresu je napsané, že Messi miluje mě,“ řekl šťastně Murtaza Ahmadi.

Messi tak dokázal, že i když by mohl nosit nos nahoru, nedělá to. Topí se sice v penězích a ostatní lidé mu mohou být jedno, ale opak je pravdou. Chlapci udělal radost na celý život! 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Hrůza! Teror migrantů nebere konce a Evropané

Celebrity

Tahle známá česká zpěvačka bude zase kojit!

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není