Kvitová dříve vyhrávala díky své bojovnosti a srdci (vlevo). Nyní to ale ztratila a dostala se až na kolena (vpravo). 
Facebook

Kdo nám ukradl Kvitovou? Za českou bojovnici někdo nastrčil panáka bez emocí!

24. února 2016 16:36 / Tenis
Kam se poděla česká tenisová jednička Petra Kvitová? Diváci známou bojovnou lvici na kurtu už dlouho neviděli. Místo ní se potácí s raketou panák bez emocí, který dostává pořádný nátřesk na každém turnaji. Kdo nám Kvitovou ukradl?

S Kvitovou to šlo z kopce už loni, kdy si nezapsala žádný větší úspěch. Vyhrála sice tři menší turnaje, ale na grandslamech vyšla naprázdno. Jenomže letos si může nechat zdát i o výhrách na malých turnajích. Nedávno se poroučela hned po prvním zápase z Dubaje, nyní po dvou balí kufry z Dauhá.

Vyřadila ji přitom až 88. hráčka světa, Lotyška Jelena Ostapenková. Kvitová přitom v prvním zápase vyřadila Barboru Strýcovou, jenomže její „forma“ trvala krátce. I když s Ostapenkovou vyhrála první set 7:5, radost fanoušků zanedlouho pohasla. Lotyška ovládla druhý set 6:2 a srovnala.

V tom třetím byla Kvitová úplně mimo a brzy prohrávala 0:3. Fanoušci marně mohli vzpomínat na dobu, kdy se i z takových stavů dokázala vyhrabat a silou vůle vyhrát. Jenomže nyní se po kurtu pohybuje znechucená tvář, podle které lze odhadovat, že Kvitová nechce ani hrát a už by to nejradši všechno měla za sebou. Dříve přitom byla známá bojovnice, která nic nevzdala a vše utáhla srdcem.

Co se s českou jedničkou stalo? Má jen slabou chvíli, nebo zažívá totální tenisový kolaps, ze kterého už se neprobere? Odborníci varují, že může být za jejím neúspěchem vztah s hokejistou Radkem Meidlem. Kvitová prý kvůli tomu ztratila svou bojovnost. No tak, Petro, kápni božskou! 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Do Merkelové si kopnul další politik. Ještě rok a

Celebrity

Chudák Urbánková: Rakovina zase uhodila?

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není