Kvitová dříve vyhrávala díky své bojovnosti a srdci (vlevo). Nyní to ale ztratila a dostala se až na kolena (vpravo). 
Facebook

Kdo nám ukradl Kvitovou? Za českou bojovnici někdo nastrčil panáka bez emocí!

24. února 2016 16:36 / Tenis
Kam se poděla česká tenisová jednička Petra Kvitová? Diváci známou bojovnou lvici na kurtu už dlouho neviděli. Místo ní se potácí s raketou panák bez emocí, který dostává pořádný nátřesk na každém turnaji. Kdo nám Kvitovou ukradl?

S Kvitovou to šlo z kopce už loni, kdy si nezapsala žádný větší úspěch. Vyhrála sice tři menší turnaje, ale na grandslamech vyšla naprázdno. Jenomže letos si může nechat zdát i o výhrách na malých turnajích. Nedávno se poroučela hned po prvním zápase z Dubaje, nyní po dvou balí kufry z Dauhá.

Vyřadila ji přitom až 88. hráčka světa, Lotyška Jelena Ostapenková. Kvitová přitom v prvním zápase vyřadila Barboru Strýcovou, jenomže její „forma“ trvala krátce. I když s Ostapenkovou vyhrála první set 7:5, radost fanoušků zanedlouho pohasla. Lotyška ovládla druhý set 6:2 a srovnala.

V tom třetím byla Kvitová úplně mimo a brzy prohrávala 0:3. Fanoušci marně mohli vzpomínat na dobu, kdy se i z takových stavů dokázala vyhrabat a silou vůle vyhrát. Jenomže nyní se po kurtu pohybuje znechucená tvář, podle které lze odhadovat, že Kvitová nechce ani hrát a už by to nejradši všechno měla za sebou. Dříve přitom byla známá bojovnice, která nic nevzdala a vše utáhla srdcem.

Co se s českou jedničkou stalo? Má jen slabou chvíli, nebo zažívá totální tenisový kolaps, ze kterého už se neprobere? Odborníci varují, že může být za jejím neúspěchem vztah s hokejistou Radkem Meidlem. Kvitová prý kvůli tomu ztratila svou bojovnost. No tak, Petro, kápni božskou! 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Tak to bude opravdu zajímavý souboj. Zvítězí

Celebrity

Neuvěřitelné! Lucie Bílá udělala zázrak!

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není