Jágr má důvod k úsměvu. Stala se jím o generaci mladší modelka Veronika Kopřivová, se kterou tvoří pár. Kráska uveřejnila jejich první společné foto! 
Facebook

Ta mlaskla! Jágr po boku mladší partnerky září štěstím!

24. února 2016 11:57 / Hokej
Tak to nejsou jenom spekulace! Hokejový Bůh Jaromír Jágr opravdu tvoří pár s modelkou Veronikou Kopřivovou, která uveřejnila jejich společné první foto. A aby dodala váhu zvěstem o jejich vztahu, k českému veteránovi tulí a líbá ho. A Jágr? Ten září štěstím!

Dlouho se o jejich vztahu mluvilo, až nyní se to ale potvrdilo důkazem. Čtyřiadvacetiletá modelka zaklesnutá v Jágrově náručí, která českou legendu líbá na tvář. Přesně takovou fotku uveřejnila Kopřivová na Instagramu. „Tak nás tady máte,“ napsala.

Je tedy jasné, že tím dává najevo, že je dvojice oficiálním párem a už se o nich nemusí spekulovat. Jágr vedle o generaci mladší modelky ožil. Přestože je mezi nimi dvacetiletý rozdíl, není to příliš znát. Jágr totiž i přes tvrdou hokejovou dřinu vypadá stále dobře a vedle modelky rozhodně nepůsobí jako strašák do zelí.

Ostatně Jágr vedle sebe neměl nikdy ženu, která by si nezasloužila obdiv druhých. V minulosti chodil s kráskami jako modelky Iva Kubelková nebo Andrea Verešová, pletky měl i s moderátorkou Lucií Borhyovou a naposledy měl dlouholetý vztah s moderátorkou Innou Puhajkovou. Bude Kopřivová konečně ta práva? 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Navzdory Merkelové! Jako první politik v Evropě

Celebrity

Gregorová se možná vůbec vdávat nebude! Prý

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není