Petra Čecha si lidé už bez jeho helmy neumí představit. Nyní ji nabízí na svém e-shopu. Částka je únosná pro každého! 
Facebook

Petr Čech nabízí svoji legendární helmu! Za kolik je k dostání?

23. února 2016 17:13 / Fotbal
Kup si helmu na hlavu a buď jako fenomenální fotbalový brankář Petr Čech! Právě ten totiž svoji ochrannou pomůcku prodává ve svém e-shopu. Za kolik ji lze koupit? Není jen pro milionáře, dosáhne na ni každý! Čech chce totiž jenom 790 korun!

Helma je s Čechem spjatá bezmála už deset let. „Právě nyní je exkluzivně na mém e-shopu v nabídce designová kopie helmy, se kterou hraji. Bude vám slušet stejně jako mně, nebo ještě mnohem víc?“ vybízí Čech fanoušky na svém Facebooku.

Pletená čepice je z 50 procent z vlny a z 50 procent z akrylu. Jako bonus je na ní vyšitý podpis Petra Čecha. To všechno je přitom k dostání za pár stovek, takže může helma sloužit jako dárek pro každého malého fotbalistu, který má českého gólmana v oblibě.

Češi si už nedokážou svého reprezentačního brankáře bez helmy představit. Nosí ji pomalu už deset let. V roce 2006 se totiž ošklivě zranil při zápase Chelsea s Readingem. Záložník Readingu Hunt mu narazil kolenem do hlavy, kvůli kterému Čech strávil několik týdnů v nemocnici. Léčil se čtyři měsíce a od té doby helmu pořád nosí. 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Jste národ naprostých pitomců neschopných

Celebrity

Takhle jste Dášu Havlovou dlouho neviděli!

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není