Petra Čecha si lidé už bez jeho helmy neumí představit. Nyní ji nabízí na svém e-shopu. Částka je únosná pro každého! 
Facebook

Petr Čech nabízí svoji legendární helmu! Za kolik je k dostání?

23. února 2016 17:13 / Fotbal
Kup si helmu na hlavu a buď jako fenomenální fotbalový brankář Petr Čech! Právě ten totiž svoji ochrannou pomůcku prodává ve svém e-shopu. Za kolik ji lze koupit? Není jen pro milionáře, dosáhne na ni každý! Čech chce totiž jenom 790 korun!

Helma je s Čechem spjatá bezmála už deset let. „Právě nyní je exkluzivně na mém e-shopu v nabídce designová kopie helmy, se kterou hraji. Bude vám slušet stejně jako mně, nebo ještě mnohem víc?“ vybízí Čech fanoušky na svém Facebooku.

Pletená čepice je z 50 procent z vlny a z 50 procent z akrylu. Jako bonus je na ní vyšitý podpis Petra Čecha. To všechno je přitom k dostání za pár stovek, takže může helma sloužit jako dárek pro každého malého fotbalistu, který má českého gólmana v oblibě.

Češi si už nedokážou svého reprezentačního brankáře bez helmy představit. Nosí ji pomalu už deset let. V roce 2006 se totiž ošklivě zranil při zápase Chelsea s Readingem. Záložník Readingu Hunt mu narazil kolenem do hlavy, kvůli kterému Čech strávil několik týdnů v nemocnici. Léčil se čtyři měsíce a od té doby helmu pořád nosí. 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Podle nového zákona za šíření propagandy

Celebrity

Objevili jsme unikátní video z premiéry Slunce, seno

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není