Subban (vlevo) se nedávno smál při Utkání hvězd v NHL, když napodoboval Jágra (vpravo). Teď mu ale zatrnulo, když trefil pukem měsíční holčičku. 
Facebook

Měsíční holčičce šlo na hokeji o život! Do hlavy ji trefil pukem Jágrův dvojník

23. února 2016 16:57 / Hokej
Štěstí v neštěstí měla rodina měsíční holčičky, kterou v zámořské NHL trefil do hlavy puk. Divákům ho házel po tréninku Montrealu Canadiens P. K. Subban, jenomže kotouče se odrazil tak nešťastně, že spadl dívce do kočárku. Skončila v bezvědomí, už je ale v pořádku.

Matka vzala malou Beatrice na hokej už v jednom měsíci, kdy z něj dítě nemohlo nic mít. Namísto toho, aby si odmala drsný sport oblíbila a zvykla si na led, bude z něj mít nejspíš trauma. Její první návštěva mohla být totiž i poslední!

Otevřený trénink měl být radostí pro příznivce. Dostali suvenýry a obránce chtěl jednomu ze šťastlivců hodit puk. Jenomže mířil tak nešťastně, že shodou okolností zapadl do kočárku s malým dítětem.

Dítě bylo v bezvědomí a skončilo v nemocnici. Utrpělo otřes mozku. Dívka však měla štěstí, protože ji lékaři dva dny sledovali a pak ji pustili domů. Její matka si oddechla a stejné to bylo určitě i se Subbanem, který se ještě nedávno radoval, když Jaromíra Jágra v Utkání hvězd NHL předvedl při nájezdu s jeho dresem a parukou s dlouhými vlasy.

Klub už rodinu kontaktoval a nabídl jí, že se může podívat do hráčské kabiny. Sám hokejista se chce s rodinou setkat, aby si mohl dívenku pochovat.  
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Muslimka se v práci nechtěla podřídit evropským

Celebrity

Gregorová se možná vůbec vdávat nebude! Prý

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není