Subban (vlevo) se nedávno smál při Utkání hvězd v NHL, když napodoboval Jágra (vpravo). Teď mu ale zatrnulo, když trefil pukem měsíční holčičku. 
Facebook

Měsíční holčičce šlo na hokeji o život! Do hlavy ji trefil pukem Jágrův dvojník

23. února 2016 16:57 / Hokej
Štěstí v neštěstí měla rodina měsíční holčičky, kterou v zámořské NHL trefil do hlavy puk. Divákům ho házel po tréninku Montrealu Canadiens P. K. Subban, jenomže kotouče se odrazil tak nešťastně, že spadl dívce do kočárku. Skončila v bezvědomí, už je ale v pořádku.

Matka vzala malou Beatrice na hokej už v jednom měsíci, kdy z něj dítě nemohlo nic mít. Namísto toho, aby si odmala drsný sport oblíbila a zvykla si na led, bude z něj mít nejspíš trauma. Její první návštěva mohla být totiž i poslední!

Otevřený trénink měl být radostí pro příznivce. Dostali suvenýry a obránce chtěl jednomu ze šťastlivců hodit puk. Jenomže mířil tak nešťastně, že shodou okolností zapadl do kočárku s malým dítětem.

Dítě bylo v bezvědomí a skončilo v nemocnici. Utrpělo otřes mozku. Dívka však měla štěstí, protože ji lékaři dva dny sledovali a pak ji pustili domů. Její matka si oddechla a stejné to bylo určitě i se Subbanem, který se ještě nedávno radoval, když Jaromíra Jágra v Utkání hvězd NHL předvedl při nájezdu s jeho dresem a parukou s dlouhými vlasy.

Klub už rodinu kontaktoval a nabídl jí, že se může podívat do hráčské kabiny. Sám hokejista se chce s rodinou setkat, aby si mohl dívenku pochovat.  
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Šokující slova na adresu Britů! Junkcer přiznal,

Celebrity

Krásná Ivanka Trumpová je prý jen prachsprostá

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není