Růžička se musí potýkat s ranami osudu. Nejprve musel kvůli úplatkářské kauze opustit národní tým, nyní mu zemřela manželka! 
Facebook

Vláďo, upřímnou soustrast! Růžičkovi se hroutí život, zemřela mu žena

21. února 2016 13:38 / Hokej
Hokejový trenér Vladimír Růžička zažívá nejhorší období v životě. Štěstí z dřívějších úspěchů a medailí vystřídal smutek. K podezření z korupce teď přišla rána pod pás, protože mu zemřela milovaná manželka Eva. Podlehla těžké nemoci.

Růžička se poslední rok musí prát s nepřízní osudu. Na začátku loňského roku na něj vyplula na povrch kauza s údajným braním úplatků, která se táhne dodnes. Růžička měl prý vzít úplatek od jednoho z rodičů, který dal půl milionu korun za to, aby mohl jeho syn hrát ve Slavii Praha.

Když nehrál, rodič video zveřejnil. Růžička sice peníze vrátil, ale má toho hodně co vysvětlovat na policii. Kvůli tomu opustil národní tým a celá záležitost vrhá špatné světlo na něj i na celou jeho rodinu.

K tomu se nyní přidal ještě krutý odchod jeho ženy na druhý břeh. Zemřela přitom ještě v mladém věku, měla pouhých 53 let. Vláďo, upřímnou soustrast a hodně sil! 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Na hotovost pomalu zapomeňte! Aneb jak platit moderně

Celebrity

Gott dávno tušil, že je vážně nemocný. Ale bál

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není