Strýcová (vlevo) si nejspíš vzala příklad z Kvitové (vpravo). Právě tolik chyb jako česká jednička udělala ve finále v Dubaji, které projela na celé čáře! 
Facebook

Strýcová vyhořela podle vzoru Kvitové! Berdych se přidal!

20. února 2016 19:08 / Tenis
Tak dobře měla našlápnuto a tak to pokazila! Barbora Strýcová si nejspíš vzala za vzor nejlepší českou tenistku Petru Kvitovou a ve finále turnaje v Dubaji předvedla tolik chyb, že by tím dvojnásobnou wimbledonskou vítězku snad i trumfla. S Italkou Sarou Erraniovou prohrála trestuhodných 6:0 a 6:2.

Strýcová se mohla stát hrdinkou. Poté co v Dubaji vypadla Kvitová i Karolína Plíšková, mohla českým tenisovým fanouškům spravit chuť. Když porazila na cestě do finále bývalou světovou jedničku, Srbku Anu Ivanovičovou, o její formě nikdo nepochyboval.

Jenže Češce se ve finále proti Italce rozklepala kolena. Už na začátku pálila do sítě a dávala soupeřce šance vlastními chybami. Z mizerného výkonu se neprobrala, a tak prošustrovala velkou příležitost, jak si připsat titul.

Jenomže to by musela být Strýcová koncentrovaná a do toho měla daleko. Je známá tím, jak na kurtu nadává. A jiné to nebylo ani tentokrát. Vulgární výrazy létaly vzduchem a nejen ty. Práskala i s raketou, a tak byl výprask na místě.

Příliš mnoho parády neudělal ani Tomáš Berdych. Na turnaji v Marseille nestačil v semifinále na známého provokatéra Nicka Kyrgiose. Australan si s českou jedničkou poradil za hodinu a pár minut. Nedal mu přitom ani jednu možnost brejku. 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Z nově navrhovaného řešení uprchlické krize tu

Celebrity

Kaiser má zase podmínku! Už podruhé v životě!

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není