Jágr má důvod k úsměvu. Na nejlepší trojlístek střelců historie NHL mu chybí jediná trefa! Kdy očekávaný gól dá? 
Facebook

Jarda je na dostřel! Ke třetímu místu historických střelců mu chybí jen gól

19. února 2016 16:58 / Hokej
Hokejista Jaromír Jágr stíhá třetího nejlepšího střelce historie NHL Bretta Hulla! Aby ho vyrovnal, stačí mu dát už jen jediný gól! Do nejlepšího historického trojlístku se tak dostane co nevidět, protože má v letošním roce formu jako hrom!

Jágr zaznamenal svou 740. trefu v NHL v dresu Floridy proti San Jose. I když to na výhru nestačilo, pomalu, ale jistě se blíží k místu na bedně mezi historickými střelci NHL. Aby se vetřel k Hullovi, stačí mu pouze jediná trefa. Aby ho sundal, musí se trefit dvakrát.

Jakmile se to Jágrovi povede, bude mít před sebou další milník. Setřást ze druhého místa Gordieho Howeho, který má na svém kontě 801 gólů. Jágr se tak bude muset pořádně nadřít, ale 60 tref v jeho podání není nic nemožného, hlavně když ho Florida chce angažovat až do jeho padesáti let.

Na prvního Wayne Gretzkyho se Jágr nejspíš nedostane. Legendárního Kanaďan má na svém kontě 894 gólů a Jágrovi na to chybí přes 150 tref. Rodákovi z Kladna tak chybí několik let, které strávil v ruské KHL. Jedno mu však upřít nelze. I kdyby se na úroveň Gretzkyho nedostal, jeho formu mu v jeho 44 letech může leckdo závidět! 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Tak to bude opravdu zajímavý souboj. Zvítězí

Celebrity

Neuvěřitelné! Lucie Bílá udělala zázrak!

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není