Ne každý by poznal, že jsou plavky Wozniacké jen namalované. Při bližším prozkoumání lze však odhalit i bradavky! 
Facebook

To je tělo! Pánové, kochejte se, Wozniacká se svlékla do naha!

18. února 2016 18:19 / Tenis
Bývalá tenisová světová jednička Caroline Woziacká odhodila všechen stud a nechala se vyfotit tak, jak ji Pán Bůh stvořil! Před fotografa předstoupila zcela nahá! Na těle měla jen barvami namalované plavky! Zatímco ženy mohou tiše závidět, mužům se sbíhají sliny!

Wozniacká se nechala přemluvit, aby se vyfotila pro letošní plavkové vydání amerického magazínu Sports Illustrated. Jenomže háček byl v tom, že na sobě žádné plavky neměla a na jejím těle nebyl ani kousíček oblečení. Plavky totiž měla jen namalované, takže odhalily poněkud více než obvyklé látkové trojúhelníčky!

Blondýnka Wozniacká byla o to svůdnější, že se „oblékla“ do červené a její plavky měly podobu spíše krajkového prádla, než že by vypadaly na dovádění v moři. Namalovaná podprsenka byla navíc vytvořená tak šikovně, že by člověk ani nepoznal, že je Dánka odhalená. Při bližším prozkoumání jsou však zjevné bradavky, které vypracovanému dekoltu dodávají ještě větší svůdnost!

A Wozniacká není jediná, která se s namalovanými plavkami nechala vyfotit. Další je lyžařka Lindsey Vonnová, bývalá přítelkyně nejslavnějšího golfisty světa Tigera Woodse. Známý proutník a závislák na sexu se tak může jenom bít do hlavy, že se s lyžařkou rozešli. 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Svoji vlast nedáme! Tato zem neponechá nic náhodě a

Celebrity

Gregorová se možná vůbec vdávat nebude! Prý

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není