Hertl má nový šrám na bradě! I s jeho bolístkami ho však už roky nosí v srdci jeho přítelkyně Kateřina, kterou by mu mohl každý muž závidět! 
Facebook

Hertl má nový šrám na obličeji! Hokejistu však nadále zdobí krásná přítelkyně

17. února 2016 13:36 / Hokej
Ačkoliv má hokejista Tomáš Hertl zase o jednu jizvu na obličeji navíc, stále je šťastně zadaný. Chlubit se může už několik let krásnou přítelkyní Anetou, které by mohla leckterá žena závidět nejen bezchybnou postavu, ale také dlouhé vlasy!

Hertl už dávno není mladík s tvářičkou jako dětská prdelka. Jeho obličej zdobí několik jizev, které utržil při zápasech v NHL. Samotný Hertl vtipkuje o tom, že má na hlavě více stehů než všichni jeho spoluhráči na těle.

Tentokrát ho puk zasáhl do brady. Vysloužil si celkem 12 stehů, z nich osm vnějších a čtyři vnitřní. I přes svůj poměrně nízký věk je Hertl samý šrám. Stále ho to ale neobírá o jeho každodenní úsměv a o vzhled sympaťáka.

I proto se nejspíš může dlouhé roky chlubit přítelkyní, kterou by mu každý mohl závidět. Hertlova vyvolená Aneta má postavu jako lusk a vzhledem se přibližuje španělské herečce Penelope Cruz! 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Neuvěřitelné! Budete koukat, jak tragicky může

Celebrity

Česká zpěvačka onemocněla stejnou rakovinou, jako

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není