Vytvoří Tomáš Berdych nový pár s Karolínou Plíškovou? Berdych po mladičké tenistce pokukuje! 
Facebook

Nový tenisový pár? Berdych má zálusk na Plíškovou!

17. února 2016 12:09 / Tenis
Tenistka Karolína Plíšková uhranula dalšího muže! Po sportovním moderátorovi Michalovi Hrdličkovi a milionech dalších fanoušků tentokrát učarovala tenistovi Tomáši Berdychovi. Ne však svým poprsím nebo dlouhýma nohama, nýbrž svým uměním s raketou. Berdych chce s Plíškovou vytvořit dvojici v mixu pro nadcházející olympiádu v Riu.

Berdych touží získat olympijskou medaili za každou cenu. Nevrhne se proto jenom do singlu, ale také do deblu. A to jak do mužského, tak smíšeného. Zatímco mužského parťáka má jasného, u ženské partnerky zatím ještě není jasno.

Berdych bude hrát s Radkem Štěpánkem, se kterým už odehrál mnoho zápasů. Právě oni dva totiž byli hlavními pilíři k tomu, že Česká republika několikrát vyhrála Davis Cup. Oba bojovali jak v singlu, tak se pak stavěli ke společnému deblu.

Jenže Berdych chce šance na zisk medaile ještě zvětšit. Proto pokukuje po Plíškové, která by pro něj mohla být ideální partnerkou pro mix. Pro ránu nejde daleko, má kvalitní podání a rozhodně není slaboučká. Ve Fed Cupu ukázala, že na čtyřhru není marná, a tak by s Berdychem mohla vytvořit pár, který by mohl soupeře umlátit ranami.

V mixech přitom bude ve hře jen 16 dvojic, takže se bude hrát hned osmifinále. Tři výhry by přitom mohly stačit na medaili, čtyři pak na celkové vítězství. Práce však nebude jednoduchá, na hrách se objeví švýcarská dvojice vytvořená světovou deblovou jedničkou Martinou Hingisovou s nejlepším hráčem historie Rogerem Federerem. Mluví se také o vzniku španělského páru Rafael Nadal a Garbiňe Muguruzaová. Jakou bude mít Berdych s Plíškovou šanci? 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Jste národ naprostých pitomců neschopných

Celebrity

Takhle jste Dášu Havlovou dlouho neviděli!

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není