Soukalová se může těšit z další výhry. Nadále vládne Světovému poháru, kde má náskok už 115 bodů. 
Facebook

Soukalová má nervy ze železa! Zvyšuje náskok ve vedení Světového poháru

12. února 2016 08:13 / Ostatní sporty
Gabriela Soukalová je neuvěřitelná! Přestože se před závodem ve sprintu v americkém Presque Isle necítila dobře z nevyspání a myslela si, že ani nebude moct začít, s velkým přehledem vyhrála. Upevnila si tak pozici na vedoucím místě Světového poháru, kde má náskok více než 100 bodů.

Soukalová původně myslela, že nebude moct vůbec jet. Byla nevyspaná a unavená, protože jí nevyhovuje ubytování v Presque Isle. Přiznala, že musela několik hodit uklízet pokoj, než si vůbec vybalila věci. „Nejsem typ, který si na něco stěžuje, ale Světový pohár sem vůbec nepatří,“ řekla Soukalová.

Ani únava ji však neodradila od toho, aby podala famózní výkon. Ukázala nervy ze železa a přesnou ruku, protože byla na střelnici bezchybná. K tomu ještě podala výborný běžecký výkon a bez problémů si dojela pro první místo. Druhá Američanka Susan Dunkleeová na ni ztrácela skoro 18 vteřin.

Soukalová si tak upevnila vedoucí pozici ve Světovém poháru, kde nasbírala už 823 bodů. Před druhou Italkou Dorotheou Wiererovou má náskok 115 bodů. Podle Soukalové je ale konec ještě daleko, a tak nelétá v oblacích. Přeje si hlavně udržet dobré zdraví. 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Svoji vlast nedáme! Tato zem neponechá nic náhodě a

Celebrity

Gregorová se možná vůbec vdávat nebude! Prý

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není