Sáblíková se může těšit z další medaile. Tentokrát to ale bylo těsné, vyhrála jen o osm setin sekundy! 
Facebook

Sáblíková měla na mále! Kdo jí dýchal na krku?

11. února 2016 19:05 / Ostatní sporty
Ve velkém stylu odstartovala mistrovství světa v ruské Kolomně rychlobruslařka Martina Sáblíková, která získala zlatou medaili na trati tří kilometrů. Přestože je už její čtvrtá ze světových šampionátů, tentokrát měla i pořádnou dávku štěstí. Na krk jí totiž dýchala její dlouholetá rivalka Ireen Wüstová, kterou Češka porazila o pouhých osm setin sekundy!

Je to tam, ale bylo to takříkajíc o prsa! Sáblíková získala jedenáctou medaili na mistrovství z jednotlivých tratí. O úspěch se ale musela pořádně bát, protože Nizozemka zajela skvělý čas. Sáblíková, která jela až po ní, se pořádně nadřela, aby ho překonala.

Martina strádala na Wüstovou skoro ve všech kolech, avšak v tom posledním zabrala a překonala ji o osm setin sekundy. Bylo to těsné, leč historie se neptá! Sáblíková si tak v klidu mohla pověsit na krk zlatou medaili, kterých už má z mistrovství nespočet.

Potvrdila tak, že je absolutní královnou dlouhých tratí. Vše ještě ukáže na pěti kilometrech, které jsou její nejsilnější disciplínou a nemá na ní absolutně žádnou konkurenci! 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Jste národ naprostých pitomců neschopných

Celebrity

Takhle jste Dášu Havlovou dlouho neviděli!

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není