Jaromír Jágr (vlevo) byl kapitánem jednoho z týmů v Utkání hvězd. Dres pak poslal synovi soupeře (vpravo), který z něj měl obrovskou radost. 
Facebook

Jarda má srdce na pravém místě! Synovi soupeře udělal radost dresem

11. února 2016 18:30 / Hokej
Hokejista Jaromír Jágr je hrdina na ledě i mimo něj! Nespočetněkrát dokázal, že přestože je nejlepším českým hokejistou v historii, sláva mu do hlavy nestoupla. K úspěchu je potřeba píle, pokora a úcta k ostatním! Tu Jágr prokázal k protihráči ze San Jose Brentu Burnesovi, jehož synovi dal svůj dres.

Jágr umí potěšit srdce všech fanoušků Floridy, dlouhodobě je miláčkem českého národa, ale nezapomíná ani na děti. A je mu jedno, že jsou to děti jeho soupeřů. Jágr poslal synovi obránce San Jose Sharks Burnse dres s číslem 68, který měl nedávno na Utkání hvězd.

Právě na něm hrál i Burns, který jel na hrách nájezd převlečený za postavu z Hvězdných válek. Vůbec mu nevadí, že je jeho syn šťastný z dresu jeho velkého soupeře. Burns přiznal, že byl jeho syn z dárku nadšený.

Chlapce i s dresem a širokým úsměvem vyfotil a fotku uveřejnil na sociálních sítích. Je dost možné, že se malý Burns časem přidá k Jágrovu fanklubu, který občas jezdí na zápasy českého útočníka v dresech s jeho jménem a číslem z různých klubů a fandí mu i s parukou na hlavě! 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Jste národ naprostých pitomců neschopných

Celebrity

Takhle jste Dášu Havlovou dlouho neviděli!

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není