Jaromír Jágr (vlevo) byl kapitánem jednoho z týmů v Utkání hvězd. Dres pak poslal synovi soupeře (vpravo), který z něj měl obrovskou radost. 
Facebook

Jarda má srdce na pravém místě! Synovi soupeře udělal radost dresem

11. února 2016 18:30 / Hokej
Hokejista Jaromír Jágr je hrdina na ledě i mimo něj! Nespočetněkrát dokázal, že přestože je nejlepším českým hokejistou v historii, sláva mu do hlavy nestoupla. K úspěchu je potřeba píle, pokora a úcta k ostatním! Tu Jágr prokázal k protihráči ze San Jose Brentu Burnesovi, jehož synovi dal svůj dres.

Jágr umí potěšit srdce všech fanoušků Floridy, dlouhodobě je miláčkem českého národa, ale nezapomíná ani na děti. A je mu jedno, že jsou to děti jeho soupeřů. Jágr poslal synovi obránce San Jose Sharks Burnse dres s číslem 68, který měl nedávno na Utkání hvězd.

Právě na něm hrál i Burns, který jel na hrách nájezd převlečený za postavu z Hvězdných válek. Vůbec mu nevadí, že je jeho syn šťastný z dresu jeho velkého soupeře. Burns přiznal, že byl jeho syn z dárku nadšený.

Chlapce i s dresem a širokým úsměvem vyfotil a fotku uveřejnil na sociálních sítích. Je dost možné, že se malý Burns časem přidá k Jágrovu fanklubu, který občas jezdí na zápasy českého útočníka v dresech s jeho jménem a číslem z různých klubů a fandí mu i s parukou na hlavě! 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Těšíte se na dovolenou? Máme pro vás hodně

Celebrity

Chudák česká herečka a dabérka: Šeredně dojela

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není