Kvitová nyní vyrukovala s tím, že bude bez trenéra klidně celou sezonu. To se však nelíbí jejímu manažerovi Černoškovi.  
Facebook

Nad Kvitovou se stahují mračna! Rady si s ní neví ani její manažer

10. února 2016 10:45 / Tenis
Špatné výkony nejlepší české tenistky Petry Kvitové dělají pořádný zmatek v hlavách nejen jejím fanouškům, ale i lidem z jejího okolí. Její manažer Miroslav Černošek nepovažuje za rozumné, že Kvitová nespěchá s angažováním nového trenéra a chce se na turnaje vydat sama. Chce si s ní proto promluvit.

Kvitová vypadla brzy z letošního Australian Open a věci dostaly rychlý spád. Po sedmi letech se rozešla s trenérem Davidem Kotyzou a nyní je bez kouče. A s hledáním nového nespěchá, nevylučuje ani možnost, že by bez něj zůstala celou sezónu.

Právě to se ale Černoškovi nelíbí. Kvitová je totiž známá svou labilní psychikou a bez kormidelníka, který by umírnil její vášně, by to s ní mohlo jít velice rychle z kopce. Podle Černoška navíc Kvitová neví, co chce. Na vážkách je podle něj kvůli tenisu a vztahu.

Vztah Kvitové tak naráží na další kritiku ve spojitosti s jejími výkony. Už bývalá světová jednička a tenisová legenda Martina Navrátilová poukázala na to, že Kvitová hraje špatně, protože je spokojená ve vztahu. Podle Navrátilové je taková praxe, že když jsou tenistky šťastné ve vztahu, jejich výkonnost jde dolů.

Bude mít i nadále výkonnost Kvitové klesající tendenci? Nebo zasáhne Černošek a dvojnásobná wimbledonská vítězka si najde trenéra, který její přípravu vezme pevně do rukou? 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Vrcholný politik? To ani náhodou! Takhle se chová

Celebrity

Trpí Luba Skořepová demencí?

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není