A je to tady! Šafářová a její vtípky s trenérem Robem Steckleym jsou opět na pořadu dne! Přivane to rodačce z Brna stejný úspěch jako loni? 
Facebook

Šílená dvojka znovu v akci! Šafářová se vrací na kurty s americkým trenérem v zádech

10. února 2016 00:32 / Tenis
I když české tenistky potěšily své fanoušky vydřenou výhrou v prvním kole Fed Cupu v Rumunsku, mnoho příznivců muselo zatlačit pověstnou slzu. Na kurtu jim totiž scházela sympatická Lucie Šafářová, která dolečovala problémy z bakteriální infekce, jež ji přepadla loni na podzim. Nyní se ale rodačka z Brna znovu vrací na kurty. Chce se představit v Kataru!

Konečně! To si řekne mnoho fanoušků, až uvidí znovu v akci levorukou bojovnici, která je známá svojí ochotou a příjemným vystupováním. „Team Šafářová je zpět pohromadě,“ napsala Šafářová na Facebooku, čímž dává jasně najevo, že je znovu ve hře.

Aby dala svým slovům váhu, ihned přidala foto s americkým trenérem Robem Steckleym, na které Šafářová vyplazuje jazyk. Právě vtípky a srandičky s trenérem provázely Šafářovou po celý loňský ročník, který byl pro českou dvojku mimořádně úspěšný.

Bude to tak i letos? Šafářová se po vynechaném Australian Open chystá vrátit do boje. „Jsem ráda, že můžu začít tenisovou přípravu tady v Kataru. Snad vše půjde dobře a budu se moct vrátit na okruh právě tam, kde jsem v loňském roce vyhrála,“ zdůraznila Šafářová.

Loni na sebe upoutala pozornost dvěma grandslamovými tituly ve čtyřhře, a to na Australian Open a na French Open. Na Roland Garros se dokonce dostala do finále i v singlu, kde však nestačila na světovou jedničku Serenu Williamsovou. Předčí ji letos? 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Jste národ naprostých pitomců neschopných

Celebrity

Takhle jste Dášu Havlovou dlouho neviděli!

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není