Mourinho už vstřebal vyhazov z Chelsea a chystá se zpátky vrátit k trénování. U koho skončí? 
Facebook

Arogantní protiva znovu na scéně? Mourinho chce zůstat v Anglii!

09. února 2016 19:08 / Fotbal
Dva měsíce nebyl vidět, už se ale zase dere ke slovu! Nejarogantnější fotbalový trenér José Mourinho se znovu hlásí do služby! Vstřebal už vyhazov z Chelsea, nyní se poohlíží po dalším angažmá v Anglii. Nejvíce se mluví o tom, že by se mohl postavit za kormidlo Manchesteru United.

Mourinho sice v minulé sezóně získal s Chelsea titul, avšak za dalšího půl roku tým málem potopil a plácal se s ním na dně tabulky. Proto ho z Chelsea v prosinci vyhodili, i když mu musí platit, dokud si nenajde nové působiště.

A jak se zdá, Mourinho kapsu Romana Abramoviče bude šetřit, protože se hrne zpět do trénování. Chce však zůstat v Anglii, přestože měl možnost jít trénovat po Rafaelovi Benítezovi Real Madrid. Ten vedl už v letech 2010 až 2013.

Jenomže návrat do Španělska vyloučil kvůli tomu, že je tam liga podle něj bojem jen dvou gigantů, a to Realu a Barcelony. V Anglii je podle něj větší konkurenci. Jak se tak zdá, spekulace o jeho angažmá v Machesteru United nebudou pouze planou řečí. Kdy Mourinho nahradí Louise van Gaala? 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Zdravotní stav bývalé první dámy je velmi

Celebrity

Tomsová s Kretschmerovou vzpomínaly na Slunce, seno!

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není