Mourinho už vstřebal vyhazov z Chelsea a chystá se zpátky vrátit k trénování. U koho skončí? 
Facebook

Arogantní protiva znovu na scéně? Mourinho chce zůstat v Anglii!

09. února 2016 19:08 / Fotbal
Dva měsíce nebyl vidět, už se ale zase dere ke slovu! Nejarogantnější fotbalový trenér José Mourinho se znovu hlásí do služby! Vstřebal už vyhazov z Chelsea, nyní se poohlíží po dalším angažmá v Anglii. Nejvíce se mluví o tom, že by se mohl postavit za kormidlo Manchesteru United.

Mourinho sice v minulé sezóně získal s Chelsea titul, avšak za dalšího půl roku tým málem potopil a plácal se s ním na dně tabulky. Proto ho z Chelsea v prosinci vyhodili, i když mu musí platit, dokud si nenajde nové působiště.

A jak se zdá, Mourinho kapsu Romana Abramoviče bude šetřit, protože se hrne zpět do trénování. Chce však zůstat v Anglii, přestože měl možnost jít trénovat po Rafaelovi Benítezovi Real Madrid. Ten vedl už v letech 2010 až 2013.

Jenomže návrat do Španělska vyloučil kvůli tomu, že je tam liga podle něj bojem jen dvou gigantů, a to Realu a Barcelony. V Anglii je podle něj větší konkurenci. Jak se tak zdá, spekulace o jeho angažmá v Machesteru United nebudou pouze planou řečí. Kdy Mourinho nahradí Louise van Gaala? 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Prevence kriminality na český způsob! Tak nevíme,

Celebrity

Havlová přiznala vážnou nemoc! Proto taky drasticky

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není