Jaromír Jágr (vlevo) se obklopuje samými krásnými ženami. Měl už několik modelek. Výjimkou není ani jeho nový objev Veronika Kopřivová (vpravo a uprostřed). 
Facebook

Jarda má novou ženskou! Která kráska mu popletla hlavu? Podívejte se!

09. února 2016 18:16 / Hokej
Hokejista Jaromír Jágr už je zase v tom! Po třech letech samoty se zamiloval do čtyřiadvacetileté modelky Veroniky Kopřivové. Dvojice si užívá slunné Floridy a finalistka České Miss roku 2012 nechybí na Jágrových zápasech. Že by právě ona dodávala veteránovi novou sílu?

Jágr za Floridu válí jako za mlada a nikdo neví, kde se v něm bere tolik elánu. Důvodem jeho obdivuhodné energie je o dvacet let mladší modelka, která Jágra uhranula svojí blonďatou hřívou a štíhlou postavou.

A není to ledajaký románek. Kopřivová si s Jágrem užívá floridských pláží, které ukazuje na svých fotkách. Na jedné je vidět dokonce s čepicí s logem Floridy Panthers, má taky auto s číslem 68 na poznávací značce. Větších náznaků už není potřeba!

Jágr měl samé krásné ženy, mezi které patřily modelky. Chodil s Ivou Kubelkovou a Andreou Verešovou, ale pletky měl i s moderátorkami Lucií Borhyovou a Nicol Lenertovou. Naposledy chodil s moderátorkou Innou Puhajkovou. 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Muslimka se v práci nechtěla podřídit evropským

Celebrity

Gregorová se možná vůbec vdávat nebude! Prý

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není