Jaromír Jágr (vlevo) se obklopuje samými krásnými ženami. Měl už několik modelek. Výjimkou není ani jeho nový objev Veronika Kopřivová (vpravo a uprostřed). 
Facebook

Jarda má novou ženskou! Která kráska mu popletla hlavu? Podívejte se!

09. února 2016 18:16 / Hokej
Hokejista Jaromír Jágr už je zase v tom! Po třech letech samoty se zamiloval do čtyřiadvacetileté modelky Veroniky Kopřivové. Dvojice si užívá slunné Floridy a finalistka České Miss roku 2012 nechybí na Jágrových zápasech. Že by právě ona dodávala veteránovi novou sílu?

Jágr za Floridu válí jako za mlada a nikdo neví, kde se v něm bere tolik elánu. Důvodem jeho obdivuhodné energie je o dvacet let mladší modelka, která Jágra uhranula svojí blonďatou hřívou a štíhlou postavou.

A není to ledajaký románek. Kopřivová si s Jágrem užívá floridských pláží, které ukazuje na svých fotkách. Na jedné je vidět dokonce s čepicí s logem Floridy Panthers, má taky auto s číslem 68 na poznávací značce. Větších náznaků už není potřeba!

Jágr měl samé krásné ženy, mezi které patřily modelky. Chodil s Ivou Kubelkovou a Andreou Verešovou, ale pletky měl i s moderátorkami Lucií Borhyovou a Nicol Lenertovou. Naposledy chodil s moderátorkou Innou Puhajkovou. 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Tomu tleskáme! Rozjela se ostrá kampaň proti

Celebrity

Odhalení první ženy Harapese! Ale Zagorka to

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není