Petru Čechovi se přestup do Arsenalu podařil! V jeho dresu se mu daří a sbírá jednu nulu za druhou! 
Facebook

Čech je stroj na nuly! Má jich nejvíc v letošní sezóně i v Anglii

08. února 2016 18:46 / Fotbal
Přestup do Arsenalu byl pro Petra Čecha výhrou v loterii! I když loni ztratil na lavičce Chelsea spoustu času, v dresu největšího rivala to všechno dohnal! Má na kontě rekord v počtu nul, který neustále navyšuje. Získal jich už 174 v anglické lize. V letošním ročníku si jich připsal 12, což je nejvíce ze všech brankářů v Anglii.

Arsenal vyhrál na trávníku Bournemouthu 2:0, i když měl soupeř mnoho šancí. Protihráči prověřili Čecha z dálky, vyzkoušeli jeho postřeh a nachytat ho chtěli i dorážkami. Jenomže ani z jedné pozice se to nepodařilo!

Čech si tak připsal už svou 174. nulu. Při té 170. překonal rekord Davida Jamese. Jenomže ani tak se nezastavil a nuly sbírá dál. Jenom v letošním roce jich má už 12 a určitě to není konečná. Na jakém čísle se Čech zastaví?

Ještě loni to přitom vypadalo, že má Čech všechnu slávu za sebou. Deset let byl sice jedničkou v Chelsea, ale poté z ničeho nic dostal šanci mladý Belgičan Thibaut Courtois. Čech seděl celý rok na lavičce, a proto se po sezóně a čtyřech titulech v Chelsea odhodlal odejít do Arsenalu. Zatímco se Chelsea vůbec nedařilo, Arsenalu to jde a je v první trojce. Získá Čech titul popáté, ale v jiném dresu? Nic není nemožné! 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Další tvrdá rána bruselským zastáncům migrace je

Celebrity

Další velký muzikálový průšvih: Romeo a Julie

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není