Petru Čechovi se přestup do Arsenalu podařil! V jeho dresu se mu daří a sbírá jednu nulu za druhou! 
Facebook

Čech je stroj na nuly! Má jich nejvíc v letošní sezóně i v Anglii

08. února 2016 18:46 / Fotbal
Přestup do Arsenalu byl pro Petra Čecha výhrou v loterii! I když loni ztratil na lavičce Chelsea spoustu času, v dresu největšího rivala to všechno dohnal! Má na kontě rekord v počtu nul, který neustále navyšuje. Získal jich už 174 v anglické lize. V letošním ročníku si jich připsal 12, což je nejvíce ze všech brankářů v Anglii.

Arsenal vyhrál na trávníku Bournemouthu 2:0, i když měl soupeř mnoho šancí. Protihráči prověřili Čecha z dálky, vyzkoušeli jeho postřeh a nachytat ho chtěli i dorážkami. Jenomže ani z jedné pozice se to nepodařilo!

Čech si tak připsal už svou 174. nulu. Při té 170. překonal rekord Davida Jamese. Jenomže ani tak se nezastavil a nuly sbírá dál. Jenom v letošním roce jich má už 12 a určitě to není konečná. Na jakém čísle se Čech zastaví?

Ještě loni to přitom vypadalo, že má Čech všechnu slávu za sebou. Deset let byl sice jedničkou v Chelsea, ale poté z ničeho nic dostal šanci mladý Belgičan Thibaut Courtois. Čech seděl celý rok na lavičce, a proto se po sezóně a čtyřech titulech v Chelsea odhodlal odejít do Arsenalu. Zatímco se Chelsea vůbec nedařilo, Arsenalu to jde a je v první trojce. Získá Čech titul popáté, ale v jiném dresu? Nic není nemožné! 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Neuvěřitelné! Lidská blbost opravdu nezná mezí!

Celebrity

Patrasová se Slováčkem se fakt chovají jako

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není