Hadamczikovi se v posledních letech nedaří. Kvůli neúspěchům odešel od české reprezentace, nyní ho stejný osud potkal i v Kometě. 
www.hokejportal.cz

Konec bývalého reprezentačního trenéra? Kometa pod ním hrála kulové!

06. února 2016 09:37 / Hokej
I když s reprezentací získal stříbro a bronz na mistrovství světa, jako trenér hokejové Komety Brno totálně vyhořel. Alois Hadamczik po páteční prohře s Litvínovem 1:6 rezignoval. Po sedmi prohraných zápasech z celkových osmi duelů tak udělal to, co bylo potřeba.

Prohra s Litvínovem byla posledním hřebíčkem do Hadamczikovy rakve. „Musím být soudný a objektivní,“ řekl ke svému rozhodnutí Hadamczik. K jeho odchodu ho vyzvali i fanoušci poté, co Kometa dostala šestý gól. Skandovali: Lojza ven. A tak trenér jejich přání vyslyšel.

Přestože měla Kometa mizerné výsledky, nikdo z vedení s odchodem kouče nepočítal. „Je to pro nás nová situace. Musíme se rozhodnout, kdo tým dále povede,“ uvedl vlastník klubu Libor Zábranský.

Ačkoliv byl Hadamczik v minulosti uznávaným trenérem, v posledních letech se mu nedaří. Předloni opustil hokejovou reprezentaci kvůli tomu, že Češi skončili na mistrovství světa v roce 2013 až sedmí a o rok později byli šesti na olympiádě v Soči.

Za jeho kariéru se mu v národním týmu nikdy nepodařilo dosáhnout na zlatou medaili, stejné to zůstalo i v extralize. V reprezentaci i extralize však nasbíral mnoho stříbrných a bronzových medailích. 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Prevence kriminality na český způsob! Tak nevíme,

Celebrity

Havlová přiznala vážnou nemoc! Proto taky drasticky

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není