Zahrál si Rosický za Arsenal naposledy? Zranění ho vyřadí do konce sezony, kdy mu končí v Arsenalu smlouva. 
Facebook

S Rosickým je ámen! Patří do starého železa?

04. února 2016 19:46 / Fotbal
Ještě nehraje v Arsenalu ani deset let, avšak za tu dobu měl už skoro 40 zranění. Český fotbalista Tomáš Rosický se po tři čtvrtě roce objevil na hřišti, kde se po čtyřech minutách zase zranil. Prý má trhlinu ve stehenním svalu, a proto pro něj sezóna skončila. Odehrál v ní necelých 20 minut. Patří už do starého železa a měl by skončit?

Rosický byl miláčkem publika, které i nyní od začátku sezóny čekalo na to, až se český rychlík objeví na trávníku. Vidět ho fanoušci mohli na 20 minut, ale hned po čtyřech minutách šlo vidět, že se něco stalo. Rosický sice dohrál, avšak po zápase přišla smutná zpráva, že se zranil.

Trhlina ve svalu znamená konec sezóny. Kapitán české reprezentace tak nejspíš přijde i o červnový evropský šampionát ve Francii. Fanoušci jsou z Rosického komplikací unavení. Podle nich už na to nemá a měl by skončit. Zklamaný je ze všeho i trenér Arsenalu Arséne Wenger. „Je to neuvěřitelné. Je skvělým hráčem, ale vše mu kazí zranění. Sám je z toho zničený,“ uvedl Wenger.

Možná to byl poslední zápas Rosického v Arsenalu, protože mu v létě končí smlouva. A klub, ve kterém měl v každé sezóně nějaké zranění, si jej určitě nebude chtít vydržovat, aniž by hrál. Jak to s Rosickým dopadne? 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Jste národ naprostých pitomců neschopných

Celebrity

Takhle jste Dášu Havlovou dlouho neviděli!

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není