Šafářová si nadělila k narozeninám nový účes (vlevo). Omládla jím o deset let! 
Facebook

Šafářová slaví narozeniny! Sama si nadělila nový účes, podívejte se!

04. února 2016 14:40 / Tenis
Jedna z nejlepších českých tenistek Lucie Šafářová dnes slaví 29. narozeniny. Její 28. rok jí přinesl mnoho úspěchů. Dostala se mezi nejlepší desítku světových tenistek a úspěšná byla i na grandslamech. Podaří se jí další rok stejně? Šafářová se na něj připravila novým účesem!

Po Šafářové se na nějakou dobu slehla zem. Loni byla rozjetá, ale zbrzdila ji bakteriální infekce, kvůli které musela na podzim do nemocnice. Potom už byla vidět na kurtu jen párkrát a léčí se až do dnešní doby. Chyběla nejen v závěru roku ve finále Fed Cupu, které sledovala jen z hlediště, ale ani v letošním roce nemohla na Australian Open.

Levoruká rodačka z Brna si z toho ale hlavu nedělá a chystá se na další turnaje. Problémy hodila za hlavu. Dokazuje to vlastní dárek k narozeninám v podobě nového sestřihu. „Nové vlasy, nový začátek,“ napsala Šafářová k fotce, kde vypadá jako teenagerka, která se právě chystá do školy. Vlasy má přitom pečlivě vyžehlené a zastřižené.

Jak si Šafářová povede jako o rok starší? Loňský rok byl pro ni zlomový. Vyhrála dva grandslamy ve čtyřhře a dostala se i do finále na Roland Garros, kde podlehla světové jedničce Sereně Williamsové. Dostala se na pátou příčku světového žebříčku, ze které však kvůli zdravotním problémům spadla. V posledním roce však dokázala porazit velké hráčky, jednou je například Maria Šarapová, ale také Angelique Kerberová, čerstvá vítězka Australian Open. 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Jste národ naprostých pitomců neschopných

Celebrity

Takhle jste Dášu Havlovou dlouho neviděli!

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není