Šarapová patřila tři roky Dimitrovovi (uprostřed). Teď už je ale půl roku její náruč prázdná. 
Facebook

Nejbohatší sportovkyně stále sama? Od rozchodu uteklo už půl roku

03. února 2016 18:01 / Tenis
Každý muž by ji chtěl a nikdo by se nebránil ani jejímu tučnému kontu! Nejbohatší sportovkyně světa, ruská tenistka Maria Šarapová, je však už půl roku sama. Od té doby, co se loni v létě rozešla s tenistou Grigorem Dimitrovem, nebyla vidět s žádným jiným mužem.

Šarapová tvořila s Dimitrovem zamilovaný pár asi tři roky. Přitom Dimitrov byl důvodem, proč byla tenistka na nože se světovou jedničkou Serenou Williamsovou, která s Bulharem před Ruskou chodila.

Ačkoliv je osmadvacetiletá Šarapová nejbohatší sportovkyní světa a touží po ní každý muž, s o čtyři roky mladším tenistou to nevyšlo. O tom, že to mezi dvojicí není v pořádku, se mluvilo už od roku 2014. Rozchod ale oba tenisté potvrdili loni v červenci.

Od té doby je náruč jedné z nejlepších tenistek světa prázdná. Nebyla totiž od té doby vidět s žádným mužem. Na každém prstě přitom musí mít spoustu nápadníků. Nejenže je úspěšná tenistka a umí vydělávat jako žádná jiná, ale je především krásnou ženou s vysportovanou postavou. Kdo ji uloví? 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Neuvěřitelný hnus! Rituály a tábory na sex pro

Celebrity

Dávný kolega Morávkové Baselides prý krade a

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není