Šarapová patřila tři roky Dimitrovovi (uprostřed). Teď už je ale půl roku její náruč prázdná. 
Facebook

Nejbohatší sportovkyně stále sama? Od rozchodu uteklo už půl roku

03. února 2016 18:01 / Tenis
Každý muž by ji chtěl a nikdo by se nebránil ani jejímu tučnému kontu! Nejbohatší sportovkyně světa, ruská tenistka Maria Šarapová, je však už půl roku sama. Od té doby, co se loni v létě rozešla s tenistou Grigorem Dimitrovem, nebyla vidět s žádným jiným mužem.

Šarapová tvořila s Dimitrovem zamilovaný pár asi tři roky. Přitom Dimitrov byl důvodem, proč byla tenistka na nože se světovou jedničkou Serenou Williamsovou, která s Bulharem před Ruskou chodila.

Ačkoliv je osmadvacetiletá Šarapová nejbohatší sportovkyní světa a touží po ní každý muž, s o čtyři roky mladším tenistou to nevyšlo. O tom, že to mezi dvojicí není v pořádku, se mluvilo už od roku 2014. Rozchod ale oba tenisté potvrdili loni v červenci.

Od té doby je náruč jedné z nejlepších tenistek světa prázdná. Nebyla totiž od té doby vidět s žádným mužem. Na každém prstě přitom musí mít spoustu nápadníků. Nejenže je úspěšná tenistka a umí vydělávat jako žádná jiná, ale je především krásnou ženou s vysportovanou postavou. Kdo ji uloví? 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Jste národ naprostých pitomců neschopných

Celebrity

Takhle jste Dášu Havlovou dlouho neviděli!

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není