Bartošáka vyrazili z NHL kvůli obvinění z domácího násilí. Českým klubům to ale vůbec nevadí. 
www.hockeysfuture.com

Násilník ve Vítkovicích? Brankář z NHL prý mlátil přítelkyni!

02. února 2016 18:28 / Hokej
I když čelí obvinění z domácího násilí, hokej hrát nepřestal. Dvaadvacetiletý brankář Patrik Bartošák se na konec letošní sezóny i pro příští rok upsal Vítkovicím. Vůbec jim nevadí, že čelí obvinění z domácího násilí, kvůli kterému ho vyrazili z NHL v Los Angeles Kings!

Policie obvinila Bartošáka na konci loňského roku z více než 10 přestupků a těžkého zločinu domácího násilí. Měl prý dusit přítelkyni, mlátit ji a vyhrožovat smrtí. Králové mu proto zrušili smlouvu a Bartošákův sen o NHL se rozplynul. Z vazby se brankář dostal díky čtvrtmilionové zaplacené kauci.

Jenomže jak se zdá, českým klubům jeho pletky se zákonem nevadí. Krom Vítkovic se o něj zajímal prý ještě Liberec a Pardubice, ale také slovenská Skalica a Zvolen. Nakonec se dohodl s Vítkovicemi. „Jsem rád, že to vyšlo. Těším se na zápas, chytat jsem nezapomněl,“ uvedl Bartošák.

Do Ameriky se na led jen tak vrátit nehodlá. „Necítím se připravený tam vrátit. Je to čerstvé a budu tady chytat minimálně i další rok,“ dodal Bartošák stím, že celou kauzu pojede do Ameriky vyřešit na konci sezóny. 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Jste národ naprostých pitomců neschopných

Celebrity

Takhle jste Dášu Havlovou dlouho neviděli!

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není