Navrátilová (vlevo) trenérkou Kvitové (vpravo) nebude! Česká jednička propásla druhou šanci, jak angažovat devítinásobnou wimbledonskou vítězku! 
Facebook

Kvitová vyškrtla legendu! Navrátilová jako možná trenérka dostala košem

02. února 2016 00:02 / Tenis
I když vyhrála devětkrát Wimbledon a byla by ta nejlepší trenérka pro Petru Kvitovou, nemá nárok! Martina Navrátilová už v minulosti nabídla nejlepší české tenistce pomocnou ruku, ale Kvitová ji i podruhé odmítla. A to i přesto, že nedávno vyhodila trenéra Kotyzu! Proč Kvitová podruhé dělá stejnou chybu?

Rodačka z Fulneku dvakrát vyhrála Wimbledon. Aby Navrátilovou vyrovnala, chybí jí zopakovat úspěch ještě sedmkrát, což se jí nemusí nikdy povést. Lépe by se jí však dařilo, kdyby expertku na wimbledonský trávník Navrátilovou měla na své straně.

Nyní je pro to ideální situace! Kvitová pustila k vodě po sedmi letech trenéra Kotyzu, kterého se držela v době, kdy měla možnost angažovat Navrátilovou poprvé. Teď je bez trenéra, vůbec se jí nedaří a přes rok čeká na větší úspěch.

Jenomže Kvitová dala jasně najevo, že s Navrátilovou nepočítá ani teď! „Chci muže,“ uvedla jasně česká jednička. Tím pádem vypadla Navrátilová z kola ven. Těžko říct, jaký je důvod! Je však jasné, že by Navrátilová vyžadovala stoprocentní přístup a tvrdou dřinu. A právě to se Kvitové nemusí líbit. Potřebuje speciální citlivý přístup a také chce mít čas věnovat se svému příteli. Jenomže kdo se Kvitové chopí? Musí to být určitě trenér, který jí vrátí bojovnost, klid a stabilitu. Dvojnásobná wimbledonská vítězka totiž kupí tolik chyb, že se v zápasech poráží sama! 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

1+1= no to snad nemyslíte vážně!? Dělat z lidí

Celebrity

Proboha! Co je tohle za stařečka! Slavný český

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není