Jedna fotka z hokeje a někteří fanoušci Kvitovou hned zatracují. Jek se s tím nejlepší česká tenistka popere? 
Facebook

Fanoušci se hádají kvůli Kvitové! Jedni ji přejí úspěch, druzí rodinu

31. ledna 2016 01:32 / Tenis
Kolem nejlepší české tenistky Petry Kvitové to začíná pořádně vřít! Někteří fanoušci se totiž pozastavují nad tím, že chce zahodit celou kariéru kvůli vztahu, jiní jí zase přejí rodinu a dítě. Kdy se Kvitová vdá za svého přítele Radka Meidla a počne s ním potomka?

Celá situace se kolem Kvitové rozhořela poté, co jedna z nejlepších tenistek historie Martina Navrátilová řekla, že česká jednička hraje hůř od té doby, co je spokojená ve vztahu. Podle Navrátilové to tak bývalo, že pokud tenistky pomýšlely na rodinu a měly spokojený vztah, jejich výkony šly dolů. A přesně to nastalo u Kvitové.

Co je s Meidlem, její výkony jsou bídné. A když ji loni požádal o ruku, řekla mu ano, i když se svatbou letos nespěchá. Dala tím však jasně najevo, že se svým přítelem počítá a má s ním plány. Na kurtu však její výkonnost pokulhává, což vyústilo ve vyhazov trenéra Davida Kotyzy.

Kvitová si dala na Facebook fotku, jak fandí na hokeji. Její přítel je totiž hokejista. A právě to spustilo debatu fanoušků. Jeden z nich napsal, že jí vždy fandil, ale po přečtení rozhovoru s Navrátilovou přemýšlí o tom, že Kvitová došla ze skromných poměrů až na vrchol a teď chce vše zazdít.

Další fanoušek mu přikyvuje a jako příklad uvádí Nicole Vaidišovou, která byla v první světové desítce, potom si vzala tenistu Radka Štěpánka a dnes marně touží po nejlepší stovce. Druzí však tvrdí, že je to její volba a ambice nejsou všechno. Přejí jí rodinu a doporučují jí, aby se žila, milovala a těšila se ze hry.

Sama Kvitová musí mít z celé situace guláš v hlavě. Navrátilová už jí totiž v minulosti nabídla, že by ji trénovala. Jenže tehdy ještě zůstala Kvitová věrná Kotyzovi. Nyní se znovu mluví o Navrátilové, ale může se s takovým názorem stát trenérkou Kvitové? 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Další tvrdá rána bruselským zastáncům migrace je

Celebrity

Další velký muzikálový průšvih: Romeo a Julie

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není