O Messiho (vlevo a vpravo) by si Voráček (uprostřed) mohl nechat jen zdát. To co vydělá Messi za rok, na to se Voráček dře skoro osm let. 
Facebook

Voráčku, nezáviď! Nejlepší fotbalista světa by hokejistu platem shrábl do kapsy! Kolik bere?

28. ledna 2016 16:25 / Fotbal
Žije si jako prase v žitě! A bude si žít ještě lépe! Nejlepší fotbalista světa Lionel Messi si dosud za rok vydělal přes 600 milionů korun. Jenže od léta bude jeho roční taxa přes jednu miliardu. Český hokejista Jakub Voráček by mu mohl závidět. Na výdělek miliardu a půl se nadře osm let.

Tohle obyčejný člověk nevydělá ani za celý život, na takový plat nedosáhne ani celá rodina několik generací dohromady! Messi si však vydělá přes miliardu za rok, což z něj dělá pořádného pracháče! Aby taky ne, když už pětkrát získal Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu světa!

Znamená to, že týdně si Messi přijde na více než 20 milionů, každý den je bohatší o tři miliony, na které normální člověk vydělává spoustu let. Přesto to není maximum, kterého může Messi dosáhnout. V Manchesteru City mu nabízejí přes 1,5 miliardy ročně, z čehož už se každému protáčejí panenky.

Například český hokejista Jakub Voráček se musí na miliardu a půl pořádně nadřít. Přesně takovou částku dosáhl v Philadelphii, kde však dostane miliardu a půl za osm sezón dohromady. A to se o Voráčkově kontraktu mluvilo jako o smlouvě snů. Kam se hrabou hokejisté na fotbalisty? 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Z nově navrhovaného řešení uprchlické krize tu

Celebrity

Kaiser má zase podmínku! Už podruhé v životě!

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není