Tenistka Simona Halepová všechny pořádně napálila. Nejprve urputně tvrdila, že se vzdává Fed Cupu kvůli operaci nosu, ale nakonec obrátila a reprezentovat Rumunsku proti Češkám bude. 
Facebook

Promyšlený tah? Halepová neměla nastoupit proti Českám ve Fed Cupu! Nyní je všechno jinak!

28. ledna 2016 11:30 / Tenis
V neděli vypustila do světa tenisová dvojka Simona Halepová informaci, že nebude bojovat za Rumunsko v prvním kole Fed Cupu proti Češkám! Rozhodla se podstoupit operaci nosu, která měla zabránit opakujícím se infekcím! Nyní je však všechno jinak a Halepová nakonec nastoupí!

Čeští fanoušci byli z rozhodnutí Rumunky nadšení. Dobře totiž věděli, že by tato skvělá hráčka byla pro náš tým tvrdý oříšek. Jelikož se však dobrovolně vzdala účasti ve Fed Cupu, České republice tím tak trošku pootevřela vrátka do semifinále. Druhá nejlepší hráčka po Halepové je totiž v Rumunska až na jedenatřicátém místě, zatímco Češky mají v momentální světové dvanáctce hned dvě hráčky.

O to větší šok je čekal při oficiální nominaci hráček, kde kapitánka Rumunek Alina Tecsorová oznámila, že Halepová nakonec své rozhodnutí přehodnotila a do zápasů nastoupí. „Jsem nadšená. Odložila operaci a je připravena hrát," řekla Tecsorová. Dodala, že další nominované hráčky jsou Irina-Camelia Beguová (31. v žebříčku WTA), Monica Niculescuová (40.) a Andreea Mituová (96.)

Příští víkend se za Českou republiku pokusí urvat vítězství světová sedmička Petra Kvitová, Karolína Plíšková (12.), Barbora Strýcová (48.) a Denisa Allertová (66.). Češky jsou v posledních letech ve Fed Cupu k nezastavení. Loni porazily ve finále v Rusky 3:2 na zápasy, obhájily titul a soutěž vyhrály počtvrté za posledních pět let. Snad jim skvělá forma vydrží!  
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Neuvěřitelné! Budete koukat, jak tragicky může

Celebrity

Česká zpěvačka onemocněla stejnou rakovinou, jako

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není