Plíšková se dala dohromady s Hrdličkou. Přinese jí štěstí muž, který opustil moderátorku Lucii Borhyovou a jejich dceru? 
Facebook

Karolíno, takového chlapa chceš? Nechal ženu s dítětem!

27. ledna 2016 01:11 / Tenis
Čekala na prince na bílém koni, namísto toho si nabrnkla muže, který opustil ženu s dítětem! Česká tenistka Karolína Plíšková si začala se sportovním moderátorem Michalem Hrdličkou, který nedávno nechal moderátorku Lucii Borhyovou. Přinese české hvězdě záletný frajírek štěstí?

Ještě nedávno Plíšková tvrdila, že nemá na muže čas. Jenomže jak to tak vypadá, už v té době vrkala s Hrdličkou. Právě moderátor se objevil s Plíškovou už loni na oslavě tenistek po listopadové výhře ve Fed Cupu. S mladičkou bomberkkou se dokonce vyfotil, ale aby zamaskoval zájem, pořídil si fotku i s nejlepší českou tenistkou Petrou Kvitovou. Protože se tehdy Hrdlička choval nevhodně, z klubu ho vyvedli.

Právě oslava triumfu ve Fed Cupu byla nejspíš momentem, kdy se o sebe dvojice začala zajímat. Když tedy Plíšková nedávno mluvila o tom, že nikoho nechce, fanouškům věšela bulíky na nos. A Hrdlička, ten po rozchodu s Borhyovou dlouho netruchlil!

Jenomže Hrdlička je známý svou žárlivostí, kterou už projevoval ve vztahu s Borhyovou. Jak se mu asi líbí, že Plíškové na vyhlašování slavíků každý koukal do výstřihu? O to hůř určitě nese, že na ni fanoušci v Austrálii křičeli, že ji milují! 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Další tvrdá rána bruselským zastáncům migrace je

Celebrity

Další velký muzikálový průšvih: Romeo a Julie

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není