Šafářové se zželelo pejska (vlevo), kterého si vzala domů. Dostal jméno Eda. Přinese jí takové štěstí, jako přinesla fenka Jackie Sereně Williamsové? 
Facebook

Zachránkyně Šafářová! Koho si bez pozvání přitáhla domů?

26. ledna 2016 07:44 / Tenis
Učiněný anděl! Ostatní tenistky považují Lucii Šafářovou za jednu z nejmilejších a nejochotnějších hráček. Neplatí to ale jenom na kurtu! Šafářová dokázala, že má srdce na pravém místě! Domů si vzala malého pejska, kterého někdo nechal venku mrznout!

Úsměv od ucha k uchu a v rukách vykulený pejsek. „Náš nový člen rodiny Eda,“ představila Šafářová na Facebooku chlupatého kamaráda. „Někdo ho nechal v mrazu a sněhu venku hladového,“ prozradila Šafářová.

Proto neváhala a zachovala se jako opravdová zachránkyně. Pejska se ujala a vzala ho k sobě. „Nechápu, kdo je tohohle schopen. Tak jsme ho vzali domů,“ napsala Šafářová. Pejsek se tak může chlubit novou úžasnou paničkou, kterou národ zbožňuje.

Třeba Šafářové přinese Eda takové štěstí, jaké přinesla fenka Jackie světové jedničce Sereně Williamsové. Pořídila si ji před tím, než vyhrála první grandslamový turnaj. A od té doby ji pes doprovázel u všech jejích úspěchů. Až nedávno po dlouhých letech Jackie zemřela. 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

1+1= no to snad nemyslíte vážně!? Dělat z lidí

Celebrity

Proboha! Co je tohle za stařečka! Slavný český

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není