Čech si na první ligovou výhru proti svému bývalému zaměstnavateli bude muset počkat. Arsenal už podruhé padl s Chelsea.
Facebook

Čech padl na hřišti bývalého zaměstnavatele! V sezóně už podruhé

25. ledna 2016 06:26 / Fotbal
V anglické Premier League září a každý ho chválí. Fotbalový brankář Petr Čech však musel v letošní sezóně už podruhé spolknout hořkou slinu porážky od bývalých spoluhráčů z Chelsea, odkud po jedenácti letech odešel do Arsenalu. Na hřišti Blues padli Kanonýři 0:1.

Čech je skvělý, Čech je motorem Arsenalu, Čech dovede Arsenal k titulu. Taková prohlášení padají po celou sezónu na Čechovu adresu, ale ani to nestačilo k tomu, aby si připsal alespoň nějaký bod proti Chelsea, které se od začátku sezóny moc nedaří.

Zatímco Chelsea se topila na dně a nahoru jde až po vystřídání trenéra, Arsenal bojuje o první místo. Ve vzájemném londýnském zápase to tak ale nevypadalo a Arsenal se po podzimní prohře 0:2 Chelsea znovu poklonil.

Chleba se lámal už v 18. minutě, kdy hráč Arsenalu fauloval a dostal přímou červenou. Od té doby hráli Čechovi spoluhráči oslabení, navíc za pět minut po vyloučení Čech inkasoval po centru do vápna a přesné trefě Costy.

Přestože bylo hráčů Arsenalu méně, snažili se srovnat. I když měli šance, nepodařilo se jim to. Čech tak znovu musí čekat na to, až v lize poprvé vyhraje nad bývalým klubem. Kvůli prohře se navíc Arsenal propadl až na třetí příčku a na vedoucí Leicester ztrácí tři body.