Rosický (vlevo) si s Čechem (vpravo) ještě nezahrál, ač jsou v jednom týmu už více než půl roku. Kdy tato chvíle nastane? 
Facebook

Vstane Rosický z mrtvých? Dostane příležitost!

22. ledna 2016 08:18 / Fotbal
To to trvalo! Fotbalista Tomáš Rosický se po více než půl roce konečně dostane na trávník! Po zranění se objeví v zápase juniorky Arsenalu proti Swansea. Kdy si Rosický poprvé zahraje po boku svého reprezentačního parťáka Petra Čecha?

Před začátkem sezóny se hodně nahlas mluvilo o odchodu Rosického, který často sedí jen na lavičce nebo v hledišti. Jenomže pětatřicetiletý záložník nakonec rozptýlil pochyby a zůstal ještě další rok. Avšak dříve než se dostal na hřiště, zranil se.

Rosický hrál naposledy loni v červnu za reprezentaci v kvalifikačním zápase na evropský šampionát, kde si poranil koleno. Trenér Arsenalu Arséne Wenger pak informoval, že Rosický nejspíš nestihne začátek sezóny.

Jenomže jeho absence se o dost protáhla a ani v závěru roku Rosický na trávník nenaskočil. Podaří se to nyní? Wenger tvrdí, že bude hrát za jednadvacítku. „Na začátku týdne mu sice nebylo dobře, ale plánujeme, že nastoupí,“ dodal Wenger. Necháme se překvapit! 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Neuvěřitelné! Budete koukat, jak tragicky může

Celebrity

Česká zpěvačka onemocněla stejnou rakovinou, jako

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není