Venus není zvyklá, že prohrává v prvních kolech. Na Australian Open se za to tak nazlobila, že nepřišla na tiskovku. A dostala za to rekordní pokutu! 
Facebook

To jsou teda manýry! Tenisová hvězda se vykašlala na novináře

22. ledna 2016 01:42 / Tenis
S tenistkami Venus a Serenou Williamsovou to jde z kopce. Alespoň co se týče chování. Zatímco Serena loni po prohraném semifinále na US Open metala na novináře blesky, její sestra Venus nyní po vyřazení z Australian Open na tiskovku raději ani nepřišla. Dostala za to rekordní pokutu 5000 dolarů, což je více než 120 tisíc korun.

Venus je bývalá světová jednička, která přenechala místo své mladší sestře Sereně. Obě dlouho vládnou ženskému tenisu, a tak je jasné, že se jim těžko prohrává. O to víc, když jim o něco jde, nebo když je na vypadnutí příliš brzy.

V novém ročníku se hned na začátku z prvního grandslamového turnaje poroučela Venus, která se chtěla dostat alespoň mezi posledních osm nejlepších. Vypadla však už v prvním kole, když ji zastavila 47. hráčka světa Johanna Kontaová po dvou vyhraných setech 6:4 a 6:3.

Williamsové ruply nervy a nedorazila na tiskovou konferenci, která je však povinná. Dostala pokutu pět tisíc dolarů. V takové výši ji dosud žádná další hráčka nedostala. Venus to však ani nepocítila, za svou kariéru si vydělala skoro už miliardu korun.

Venus však ukázala, že to s ní i s její sestrou nevypadá po psychické stránce dobře. Serena měla loni našlápnuto na výhru všech čtyř grandslamů. Po výhře na Australian Open, French Open a ve Wimbledonu chtěla vyhrát i US Open a zkompletovat sbírku všech čtyř grandslamů za jeden rok, na což dosud stále marně čeká. Jenomže se jí to ani tentokrát nepodařilo, což pak dala novinářům svým nepříjemným přístupem pořádně znát. 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Z nově navrhovaného řešení uprchlické krize tu

Celebrity

Kaiser má zase podmínku! Už podruhé v životě!

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není