Řepka je po rozchodu s modelkou Vlaďkou Erbovou hromádka neštěstí. Jeho známí se bojí, aby si něco neudělal. 
Facebook

Řepkovi jde o život! Ztrácí se před očima!

21. ledna 2016 10:20 / Fotbal
Strach a obavy sužují nejbližší přátele bývalého fotbalisty Tomáše Řepky. Známý ranař už totiž vůbec není takový bouřlivák, jako byl dřív. Po rozchodu s modelkou Vlaďkou Erbovou se ztrácí před očima. Dokonce se otočil zády i ke svému milovanému fotbalu!

Řepkovi známí přiznávají, že neví, co se s fotbalistou děje. Neozývá se jim a nezvedá telefony. Někteří se dokonce bojí, že by si mohl sáhnout na život! A obavy nejsou neoprávněné. Řepka prodělává druhý složitý rozvod.

Zatímco s první manželkou se soudil kvůli alimentům, modelka Erbová mu nasadila parohy s hokejistou Michalem Gulašim. A přestože na hřišti patřil k úspěšným hráčům, v milostných vztazích vyhořel na celé čáře.

Řepka se přitom mohl léčit fotbalem, protože měl nastoupit za třetiligové Štěchovice. Jenomže se tam neobjevil a obavy o jeho život se prohlubují. Sám Řepka o sobě ale dal vědět a uklidňuje, že je vše v pořádku. Prý má po pádu ruku v dlaze a k fotbalu se vrátí, až bude v pořádku.

Ačkoliv má Řepka už 42, nelze mu odepřít, že fotbal umí. Za svůj život prošel kluby jako Baník Ostrava, Sparta Praha, ale také italská Fiorentina nebo anglický West Ham United. 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Tak to bude opravdu zajímavý souboj. Zvítězí

Celebrity

Neuvěřitelné! Lucie Bílá udělala zázrak!

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není