Strýcová (vpravo) se po rozvodu s manželem Záhlavou začala objevovat na veřejnosti se zpěvákem Davidem Krausem (vlevo). Pokukovala po něm už v manželství! 
Facebook

Tenistka Strýcová pokukovala po Krausovi už v době, kdy byla vdaná!

19. ledna 2016 11:40 / Tenis
Nezhřešit v manželství ani pohledem na jiného nedovedla česká tenistka Barbora Strýcová. Otevřeně přiznala, že ještě v manželství s trenérem Jakubem Záhlavou pokukovala po současném příteli Davidovi Krausovi, se kterým se objevila na veřejnosti po svém rozvodu. Kdy se dali skutečně dohromady?

Strýcová s Krausem svůj vztah tajili, nyní ale vyplouvají na povrch informace, jak to s nimi vlastně bylo. „Po Davidovi jsem koukala asi už tři čtyři roky. Je prostě jiný, líbil se mi,“ přiznala známá rebelka, která nejde pro sprosté slovo daleko.

Když její manželství loni krachlo, její náruč dlouho prázdná nezůstala. A vyplnil ji právě zpěvák. Odvážná Strýcová nenechala nic náhodě a prostě ho klofla. „Napsala jsem mu jako první. Byl překvapený, ale pozval mě na večeři,“ uvedla tenistka. Zůstává však otázkou, zda byla ještě vdaná, či nikoliv.

Půl roku se milenci scházeli tajně. Vše prasklo až loni, kdy se spolu ukázali na Wimbledonu. Jak dlouho jim to vydrží? Těžko říct. Strýcová ale přiznala, že je pro ni Kraus momentálně princem. A jak to všechno vidí Kraus? „Táta mi řekl, že když si umím představit s tou holkou děti a jsem rád, jsem zamilovaný. S Bárou si to umím představit,“ dodal Kraus. 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Neuvěřitelné! Budete koukat, jak tragicky může

Celebrity

Česká zpěvačka onemocněla stejnou rakovinou, jako

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není